25.4 C
Bytom
20 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Żyj z kolorem w Zabrzu
Publicystyka

Żyj z kolorem w Zabrzu

W Zabrzu, tak samo jak w pozostałych rejonach Polski i świata, dla większości kupujących kluczowym czynnikiem jest cena nieruchomości. Pozostałe kryteria: położenie, dojazd czy bliskość do miejsca pracy w rzeczywistości mają znaczenie drugorzędne.

Zazwyczaj kierujemy się zasadą: chcemy dostać jak najwięcej za tyle, ile pożyczy nam bank. Poza ceną hierarchia wartość różni się ze względu na indywidualne potrzeby. Dla młodej rodziny planującej dzieci liczy się metraż oraz bliskość do szkół i przedszkoli. Będą zwracać także szczególną uwagę na funkcjonalność mieszkania: np. możliwość wydzielenia kuchni, dużo miejsca na szafy, kilka pokoi i dwie łazienki. Dla singli ważniejsza może okazać się bliskość miejsca pracy czy centrum nocnego życia. Zmotoryzowani będą zwracać uwagę na ilość miejsca parkingowego, inni na możliwość dojazdu komunikacją publiczną.

Wszystkie potrzeby w jednym miejscu

Dobrze zaprojektowane osiedle będzie starało się odpowiadać możliwie najszerzej na wszystkie te potrzeby. Przecież wielu z nas kupuje mieszkanie, w którym planuje mieszkać jeżeli nie całe życie, to przynajmniej przez kilka – kilkanaście lat. Oznacza to, że potrzeby mieszkańców się zmieniają, są dynamiczne. Przystanek autobusowy nie był potrzebny kilka lat temu, ale teraz, kiedy dzieci dojeżdżają do liceum, jest niezwykle istotny. Place zabaw nie były może czymś, na co zwracaliśmy uwagę, ale teraz oczekując pierwszego dziecka, nagle okazuje się istotną częścią małej architektury.

Tak zaplanowane jest właśnie osiedle Żyj Kolorowo w Zabrzu, wybudowane przez dewelopera Trojan. Inwestycja jest usytuowana w spokojnym miejscu, niedaleko parku, przy zbiegu ulic Pawliczka i Majnusza. Dwa pięciokondygnacyjne budynki zostały zaprojektowane z dużą dbałością o szczegóły, a zewnętrzna elewacja jest pokryta naturalnymi materiałami.

Najważniejsze jest jednak rozplanowanie mieszkań wewnątrz. Klienci mogą wybierać spośród nieruchomości o powierzchni 40 do 77 mkw., o dwóch, trzech lub czterech pokojach, rozmieszczonych w dwóch pięciokondygnacyjnych budynkach. Mieszkania mają bardzo funkcjonalny układ, w większych znajdziemy kuchnię wydzieloną, w mniejszych zazwyczaj aneks kuchenny połączony z salonem. Czytelne plany mieszkań zamieszczone na stronie Trojan pozwalają na wybór odpowiedniego własnego M. Mieszkania na parterze mają dodatkowo ogród, te na wyższych piętrach zaś taras lub balkon.

38 mieszkań z budynku A i 32 z budynku B kompleksu „Żyj Kolorowo” oddawanych jest w stanie deweloperskim, to jest gotowym do położenia podłóg, pomalowania ścian i zainstalowania sprzętów w łazience, kuchni i pokojach. Przedstawiciele firmy chętnie oprowadzają potencjalnych klientów po inwestycji, można także obejrzeć mieszkania pokazowe oraz skorzystać z porad ekspertów w sprawie umeblowania własnego lokum. Część inwestycji została już oddana do użytku, kolejne zostaną oddane w najbliższej przyszłości.

Nowe mieszkania w Zabrzu tego dewelopera dostępne są w zaskakująco niskich cenach. Ceny wahają się od ok. 217 tys. – tyle zapłacimy za mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 54 mkw., z balkonem i na pierwszym piętrze, do 312 tys. zł: w tej cenie dostaniem mieszkanie z trzeba pokojami na trzecim piętrze, o łącznej powierzchni powyżej 78 mkw.

mat. prasowy

Pozostałe wiadomości

Płynność finansowa jako priorytet firmowej działalności

admin

Projektowanie konstrukcji stalowych – ogranicza nas tylko wyobraźnia!

admin

Bankowość w internecie – co nas czeka?

admin
Trwa wczytywanie....