0.6 C
Bytom
5 grudnia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » „ZWARIOWANY KOMISARIAT” – komedia w gwiazdorskiej obsadzie już w grudniu w Bytomiu.(UWAGA SPEKTAKL ODWOŁANY!)
Śródmieście Wyróżnione Zapowiedzi

„ZWARIOWANY KOMISARIAT” – komedia w gwiazdorskiej obsadzie już w grudniu w Bytomiu.(UWAGA SPEKTAKL ODWOŁANY!)

Duża dawka humoru i przezabawne dialogi w spektaklu o pracy policjantów w małym przygranicznym miasteczku, na miarę znanego sitcomu „13 posterunek” to propozycja Bytomskiego Centrum Kultury na jesienną chandrę.

Z pewnością nie ma nic lepszego na długie jesienne wieczory niż znakomita komedia, zwłaszcza w gwiazdorskiej obsadzie, a ponieważ „Zwariowany komisariat” to prawdziwa terapia śmiechem, z pewnością poprawi nastrój każdemu, kto się na nią wybierze.

Spektakl autorstwa Leszka Kwiatkowskiego to pełna humoru i absurdu komedia z nasyconymi humorem piosenkami w wykonaniu znanych aktorów m.in. Jacka Kawalca, Piotra Pręgowskiego, Tadeusza Rossa, Julity Kożuszek czy znanego z niezapomnianej roli redaktora w kultowym „Dzienniku TV” Jacka Fedorowicza.
Bohaterów spektaklu charakteryzuje alogika myślenia, co powoduje pełny nonsens w komunikacji pomiędzy nimi. Na co dzień zmagają się z rutynowymi sprawami przygranicznego komisariatu, gdzie wbrew pozorom dzieje się wiele. Życie nabiera rumieńców, kiedy na komisariat trafia Agent Tomek, przeniesiony z CBA za nieudolne operacje specjalne. Przez komisariat przewiną się również iluzjonista, przemytnik, lekarz, były minister z „oryginalnej urody” żoną a wraz z nimi generał policji. Wszystko to zwiastuje naprawdę zwariowane sytuacje.

Sama forma spektaklu jest bardzo zbliżona do kabaretu a wartka akcja, przezabawne dialogi i absurdalne sytuacje nie pozwolą widzom na sekundę nudy. Tego nie można przegapić!

Komedia wystawiana będzie w niedzielę, 1 grudnia o godzinie 17:00 w Bytomskim Centrum Kultury. Bilety w cenie 65 złotych można nabyć bezpośrednio w BeCeK przy Placu Karin Stanek 1 (rezerwacja pod nr tel. 32/ 389 31 09), oraz u organizatora – 512-733-292.
Serdecznie zapraszamy!

 

mat. organizatora

Pozostałe wiadomości

Prowadzili pojazdy pomimo sądowych zakazów. Bytomska Policja ukróciła im ten proceder

admin

[Muzyka] Dustin O’Halloran i Czortet Quartet [Zdjęcia]

admin

[Patronat BytomOnline.pl] 17. Międzynarodowy Festiwal TEAROMANIA 22 – 31 MAJA 2015 – PROGRAM

admin
Trwa wczytywanie....

Domena bytomonline.pl oraz fanpage z 2700 fanów na sprzedaż! Oferty prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

X