-1.6 C
Bytom
2 grudnia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » ZRE OPEN 2009: Zakończył się VI amatorski turniej tenisa ziemnego.
Fotoreportaze

ZRE OPEN 2009: Zakończył się VI amatorski turniej tenisa ziemnego.

Turniej rozpoczął się w piątek 19 czerwca, a zakończył oficjalnym wręczeniem nagród dziś 21 czerwca w godzinach popołudniowych. Od samego początku pogoda nie sprzyjała ani organizatorom ani zawodnikom, dlatego też pierwsze mecze odbywały się w na korcie krytym w „balonie” . Zawodnicy pomimo amatorskiego charakteru turnieju pokazali wyjątkowo wysoki poziom. W turnieju udział wzieli między innymi Jerzy Kurzak – Prezes ZRE Katowice, Waldemar Szolc – Wiceprezes ZRE Katowice,Bernard Wilczkowski – Energo Nowa Zbigniew Panfil, a także Bartłomiej Niemiec z FW Polska i Tomasz Wiśniewski z Franco Feruzzi.
Jednakże pomimo dobrego przygotowania zawodników to Bartłomiej Niemiec oraz Tomasz Wiśniewski grali wyjątkowo dobrze przez co spotkali się w finale. W pierwszym secie dominował Wiśniewski, jednak już w drugim secie po bardzo zaciętej walce mieliśmy wynik 1:1 , w secie dominującym wygrał Wiśniewki i tym samym zwyciężył turniej. Zwycięzca w krótkiej mowie podziękował wszystkim za doping a także za postawę Fair Play jednego z graczy który poprawił sędziego na swoją niekorzyść.

Warto wspomnieć iż organizator ZRE Katowice wspiera również młodych tenisistów, przeznaczając na ich cel sporą kwotę pieniężną, co jest wyjątkowym gestem dla młodszych zawodników w wieku 12-14 lat by mogli się wybić i spełniać sportowo w tym jakże pięknym i emocjonującym sporcie.

Serwis Toled.pl zajął się obsługą fotograficzną turnieju. Dziękujemy firmie ZRE Katowice za umożliwienie uczestniczenia medialnego w turnieju.

Zakaz kopiowania zdjęć z wyjątkiem dla Organizatora, Ks. Górnik Bytom oraz zawodników i firm biorących udział w turnieju.


Pozostałe wiadomości

„Art Blaut Academy Maroko 2011” – wernisaż w galerii „Na Poziomie”

admin

Anna Ostoya, Michał Smandek, Tomasz Kowalski wystawili swoje dzieła w Kronice

admin

49. Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna – zdjęcia

admin
Trwa wczytywanie....

Domena bytomonline.pl oraz fanpage z 2700 fanów na sprzedaż! Oferty prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

X