0.4 C
Bytom
30 listopada 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Zobacz jak było na „II Bytomskiej Mocy Bluesa”
Fotoreportaze

Zobacz jak było na „II Bytomskiej Mocy Bluesa”

Jak moc, to tylko Elektrociepłownia Szombierki, jak muzyka to tylko Blues, dodane razem daje nam „II Bytomska Moc Bluesa”, która odbyła się dziś wieczorem w hali Elektrociepłowni. Imprezę otworzył oficjalnie Jacek Janas – prezes ZEC Bytom w towarzystwie z Mirosławem Rakowskim – prezesem Śląskiego Jazz Clubu.
Miłośnicy bluesowych rytmów mieli wyjątkową okazję posłuchać artystów młodych, zdolnych, dysponujących umiejętnościami wywierania na słuchaczu olbrzymiego wrażenia.

Pierwszy na scenie pojawił się Kajetan Drozd – założyciel formacji Siódma w Nocy oraz Kajetan Drozd Acoustic Trio, dzisiejszy koncert uświetnił 10 – lecie jego pracy artystycznej. Po nim wystąpił wyjątkowy duet – Adam Kulisz – wokalista, gitarzysta, harmonijkarz i Krzysztof Konopka. Aby męskich występów nie było zbyt dużo swój talent muzyczny pokazała Magda Piskorczyk – wokalistka i instrumentalistka, kobieta dysponująca wspaniałym głosem.

Warto wspomnieć, iż dzisiejsza „II Bytomska Moc Bluesa” była również inauguracją obchodów 90-lecia bytomskiej elektrociepłowni, która ma za sobą bogatą historię. Więcej na temat historii EC Szombierki poczytać można na oficjalnej stronie internetowej.

Pozostałe wiadomości

XXXIX Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna. Zdjęcia

admin

Jubileuszowa Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna [Zdjęcia]

admin

O uśmiech dla Weroniki

admin
Trwa wczytywanie....