4.3 C
Bytom
6 grudnia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Zmarła dziewczynka potrącona przez autobus
Policyjne Śródmieście

Zmarła dziewczynka potrącona przez autobus

Mimo wysiłków lekarzy, nie zdołano uratować życia 10-letniej dziewczynce potrąconej przez autobus. Postępowanie wyjaśniające w sprawie tego tragicznego wypadku prowadzą policjanci z KMP w Bytomiu.


Do tego tragicznego w skutkach potrącenia doszło 2 sierpnia po południu na ul. Strzelców Bytomskich. Z dotychczasowo przeprowadzonych policyjnych ustaleń, wynika, że dziewczynka w tym dniu wyszła na spacer ze swoim 73-letnim dziadkiem. Gdy mężczyzna wszedł do salonu samochodowego, wnuczka miała oczekiwać na jego powrót na stacji paliw znajdującej się po drugiej stronie drogi. Kiedy spostrzegła wychodzącego z salonu dziadka, wbiegła na jezdnię wprost pod koła nadjeżdżającego z kierunku od Tarnowskich Gór autokaru wycieczkowego. Pochodzący z okolic Sieradza 58-letni kierowca nie zdołał wyhamować, i doszło do potrącenia. Mimo szybko udzielonej pomocy i kilkudniowych starań lekarzy, nie udało się ocalić życia bardzo ciężko rannej dziewczynki.
Dalsze postępowanie wyjaśniające prowadzą policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Bytomiu. Czynności wykonywane są pod nadzorem bytomskiej prokuratury oraz przy udziale powołanego w sprawie biegłego sądowego w zakresie badania przyczyn wypadków drogowych.

Pozostałe wiadomości

Śmierć motocyklistki na ul. Wrocławskiej

admin

Z trzema promilami „za kółkiem”

admin

Trzy rozbite „dostawczaki” i spalone bmw

admin
Trwa wczytywanie....

Domena bytomonline.pl oraz fanpage z 2700 fanów na sprzedaż! Oferty prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

X