BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Zła passa Polaków na bytomskim korcie
Bez kategorii

Zła passa Polaków na bytomskim korcie

Podczas wczorajszych rozgrywek singla tylko Jerzy Janowicz awansował dalej, dziś zła passa trwała nadal tym razem podczas debla.  W meczu deblowym zmierzyli się Błażej Koniusz i Grzegorz Panfil przeciwko Martinowi Slanarow z Austrii i i Janowi Mertilowi z Czech. Polacy pierwszy set przegrali bardzo mocno 3:6 , dobra gra w drugim secie pozwoliła na jego wygraną w tie breaku. Trzeci set niestety należał już do obcokrajowców.

Świetną grą na korcie w singlu wykazał się również Paul Capdeville, który dobrze poradził sobie z Adamem Kellnerem z wynikami 6:4 / 6:7(4) / 6:3 .

Również jutro szykuje się ciekawy pojedynek : Jerzy Janowicz jedyny Polak w turnieju głównym zagra w meczu dnia o godzinie 17.00 na korcie centralnym przeciwko Thomasowi Schoorelowi .

16.06.2010 Komplet wyników z dnia dzisiejszego

M Bachinger (GER) d [2] O Hernandez (ESP) 62 75
[6] P Capdeville (CHI) d [Q] A Kellner (HUN) 64 67(4) 63
[Q] J Pospisil (CZE) d [Q] A Garcia (CHI) 75 63
N Mektic (CRO) d C Gard (ROU) 46 64 60

[2] J Mertl (CZE) / M Slanar (AUT) d [WC] B Koniusz (POL) / G Panfil (POL) 6367(5) 10-7
[3] J Pospisil (CZE) / V Pospisil (CAN) d K Maamoun (EGY) / S Sabry (EGY) 75 62
[WC] N Mektic (CRO) / I Zovko (CRO) d [WC] A Kapas (POL) / M Szmigiel (POL) 3660 10-5
K Kravchuk (RUS) / I Sergeyev (UKR) d P Carreno-Busta (ESP) / P Riba (ESP)76(3) 46 10-1
P Capdeville (CHI) / P Santos (ESP) d O Hernandez (ESP) / A Vivanco-Guzman(ESP) 63 64