25.4 C
Bytom
20 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Zatrzymano agresorów okupujących budynek [Zdjęcia]
Policyjne Wyróżnione

Zatrzymano agresorów okupujących budynek [Zdjęcia]

Garstka zamaskowanych napastników wdarła się do budynku administracyjnego lodowiska przy ul. Pułaskiego. Sterroryzowali pracowników, bezprawnie zajęli kilka pomieszczeń biurowych i wywiesili transparent. Okupujący budynek agresorzy zażądali zmian na stanowiskach dyrektora oraz w zarządzie klubu. Sytuację szybko opanowali wezwani policjanci.

Dzisiaj około godziny 10:00 do budynku administracyjnego lodowiska przy ul. Pułaskiego wdarli się czterej zamaskowani mężczyźni. Zajęli kilka pomieszczeń biurowych na pierwszym piętrze i grożąc pobiciem pracownikom, pałkami bejsbolowymi i maczetą sterroryzowali przebywające tam osoby. Napastnicy wywiesili za okno transparent i zażądali rozmowy z władzami miasta. Kiedy na miejscu pojawiły się pierwsze patrole, zachowujący się nadal bardzo agresywnie mężczyźni wykrzyczeli, że opuszczą budynek, gdy zostaną spełnione ich żądania zmiany na stanowiskach dyrektora oraz prezesa zarządu klubu. Ponieważ podjęte przez policyjnego negocjatora oraz przedstawiciela klubu rozmowy nie rozwiązały tej trudnej sytuacji i nie zawarto kompromisu, dowódca akcji zdecydował się na wprowadzenie na teren obiektu sił policyjnych, które szybko przywróciły porządek i zatrzymały okupujących budynek osobników.

To oczywiście jedno z policyjnych ćwiczeń, które wspólnie ze strażą pożarną, pogotowiem ratunkowym i innymi służbami prowadzi się cyklicznie na wypadek zaistnienia realnych zagrożeń.

KMP Bytom

Pozostałe wiadomości

Nasze miasto najmilszym miastem w Polsce?

admin

Czyste miasto. Pakiety dla właścicieli psów

admin

O cyrkowym przedstawieniu zwanym Radą Miejską zdań kilka

admin
Trwa wczytywanie....