-2 C
Bytom
2 grudnia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Zaprojektuj logo Bytomia i wygraj konkurs
Śródmieście Wyróżnione Zapowiedzi

Zaprojektuj logo Bytomia i wygraj konkurs

Ruszył konkurs na nowe logo naszego miasta. Propozycje uczestników będą przyjmowane do 30 maja. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda finansowa. Zachęcam do udziału zarówno profesjonalnych grafików, jak i tych, którzy projektowaniem zajmują się w wolnych chwilach – mówi prezydent Damian Bartyla.

Znaków rozpoznawczych Bytomia mamy co nie miara. Wystarczy choćby wspomnieć o rzeźbie lwa na Rynku, Operze Śląskiej czy szybie Krystyna. Może jednak czas wypromować jakieś inne miejsce? Symbolika to nie wszystko. Uczestnicy konkursu muszą też nadać swoim projektom odpowiedni kształt i użyć kolorów, które przyciągną do naszego miasta mieszkańców różnych zakątków Polski. Z tym zadaniem próbują się zmierzyć między innymi studenci katowickiej Akademii Sztuk Pięknych.

 Całą masę pomysłów na nowe logo mają też bytomianie. Niektóre z nich oglądaliśmy już na łamach lokalnych mediów, między innymi „Życia Bytomskiego”, „Dziennika Zachodniego” i portalu Bytomski.pl. Już teraz ich autorzy mogą je zgłosić do konkursu. Jak to zrobić? Projekty należy zapisać w formie pliku graficznego i wysłać mailem na adres: [email protected] Prace można też dostarczać osobiście do Wydziału Promocji Bytomia i Kontaktów z Mediami na Rynku lub skorzystać z tradycyjnej poczty. Jeśli wybierzemy ten ostatni wariant, pamiętajmy o dopisku „KONKURS na NOWE LOGO BYTOMIA”.

10 najlepszych projektów poznamy 22 czerwca. Wskaże je specjalnie powołana komisja. O tym, który zwycięży, przesądzą nasze głosy. Nowo logo będziemy mogli wybierać do 30 lipca  na stronie internetowej www.bytom.pl lub portalach: Bytomski.pl i Halobytom.com, a także w gazetach „Życie Bytomskie” i „Dziennik Zachodni”. Szczegóły konkursu  na www.bytom.pl.

Pozostałe wiadomości

Większe opady = zakorkowany Bytom

admin

List otwarty Piotra Koja do prezydenta Damiana Bartyli

admin

Tragiczny pożar przy ul. Chełmońskiego – nie żyją dwie osoby

admin
Trwa wczytywanie....

Domena bytomonline.pl oraz fanpage z 2700 fanów na sprzedaż! Oferty prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

X