[Zapowiedź] Energetyczne majowe „Love Songs” w EC Szombierki

Patronat medialny BytomOnline.pl


Jeżeli wyjątkowy koncert, to najlepiej w maju, jeszcze lepiej, gdy odbywa się on w unikalnym miejscu. I właśnie tym miejscem jest Elektrociepłownia Szombierki, gdzie w najbliższą sobotę odbędzie się koncert urodzonej w Bytomiu Ewy Urygi. Artystka powraca do naszego miasta m.in. po to, aby promować płytę pt.”Jedno spojrzenie”.

Piosenki, które zabrzmią w hali maszynowni EC Szombierki są piękne same w sobie, nie tylko jako kompozycje muzyczne, ale także z uwagi na mądre, często poetyckie teksty. Gwiazda koncertu – Ewa Uryga wystąpi w doborowym towarzystwie muzyków, których zaprosiła do Bytomia. Warto zaznaczyć, że wybitny saksofonista Henryk Miśkiewicz – zagra w Bytomiu po raz pierwszy! To będzie naprawdę energetyzujący koncert!

Skład zespołu, który zagra w najbliższą sobotę:
Ewa Uryga – vocal, Janusz Szrom – vocal. Henryk Miśkiewicz – saksofony, Piotr Wrombel – keyboards, Tomasz Kalwak – keyboards, Dariusz Ziółek – bass, Grzegorz Poliszak – perkusja

To wyjątkowe wydarzenie artystyczne uświetni obchody Jubileuszu 90- lecia EC Szombierki. Sponsorem koncertu jest ZEC Bytom S.A. Koncert jest także finałowym punktem projektu pod nazwą „Europejski Dzień Sąsiada”. To największe święto społeczności lokalnych w Europie, objęte patronatem Komisji Europejskiej, obchodzone od 1990 roku. W roku 2010 – Bytom jest gospodarzem tej imprezy. Główną areną prezentacji i działań promocyjnych – jest dzielnica SZOMBIERKI.

Data: 22 maja 2010 r.
Godzina: 18:00
Miejsce: Hala maszynowni EC Szombierki
ul. Kosynierów 30

Źródło: EC Szombierki
foto
: Artur Slezak

Komentarze

komentarze/y

About Redakcja

Redakcja Portalu BytomOnline.pl. Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

View all posts by Redakcja →

Dodaj komentarz