4.3 C
Bytom
6 grudnia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » [Zapowiedź] Zakochaj się w Agorze
Dzielnice Śródmieście Wyróżnione Zapowiedzi

[Zapowiedź] Zakochaj się w Agorze

Porady walentynkowej wróżki, niezwykłe miłosne pocztówki, prezenty, konkursy i atrakcje dla najmłodszych – w dzień Świętego Walentego w Agorze znajdzie się coś dla każdego. Swoje pierwsze Walentynki galeria chce świętować ze wszystkimi mieszkańcami Bytomia.

Zwiastuny nadchodzącego święta pojawiły się już wczoraj. Od środy na ulicach Bytomia można spotkać wyjątkowe Walentynki – hostessy galerii Agora ubrane w czerwone płaszcze. Ich znakiem rozpoznawczym są serca, które rozdają napotkanym mieszkańcom. Podarunek warto przyjąć – dzięki nim można zdobyć aż 5 bonów na romantyczną kolację w jednej z bytomskich restauracji oraz inne walentynkowe nagrody – kubki, parasole i ogrzewacze dłoni. Na zakochanych w Agorze czeka sporo atrakcji, w tym możliwość wygrania podwójnego vouchera do SPA.

Walentynki można zbierać aż do poniedziałku. Wówczas należy przyjść z nimi do Agory i sprawdzić swoje szczęście. W galerii na specjalnej tablicy przy scenie wystarczy przyłożyć

swoją ulotkę i zobaczyć, do którego kształtu pasuje – od tego zależy, która z nagród trafi w ręce nowego właściciela. Ale to nie koniec atrakcji i konkursów. Na scenie podziwiać będziemy najdłuższe pocałunki, najpiękniejsze wyznania miłosne oraz taneczne zmagania. A w kąciku czarów miłosną przyszłość przepowie walentynowa wróżka. – Nasza wróżka rozwieje wszelkie pytania i wątpliwości na temat miłosnej przyszłości, a niewykluczone, że pomoże odnaleźć drugą połowę – mówi Hanna Petters-Kaczmarska z Agory Bytom. – Czy to para, czy singiel, każdy może podejść do naszego kącika wróżb i przepowiedni.

W planie jest również trochę kultury – o 17:30 na scenie przedpremierowe wykonanie fragmentu najnowszego przedstawienia Opery Śląskiej – ,,Phantoma” autorstwa Maury Yeston’a. To musical w dwóch częściach  powstały na podstawie słynnego ,,Upiora w Operze”, opowiadającego historię wielkiej miłości tytułowego upiora zamieszkującego podziemia Opery Paryskiej i Christine – młodej śpiewaczki z tejże opery. Premiera ,,Phantoma” odbędzie się 20 lutego w Operze Śląskiej w Bytomiu i 21 lutego w Teatrze Śląskim w Katowicach.

Organizatorzy zadbali także o najmłodszych. W kąciku dla dzieci będą mogli m.in. zmienić się w ulubioną postać dzięki malowaniu twarzy. Co więcej, pod czujnym okiem animatorek

stworzą niepowtarzalne laurki dla najbliższych i ulepią serca według własnego pomysłu. Nie lada gratka dla zakochanych czeka w kąciku fotograficznym. – Na tle specjalnej scenografii będzie można się sfotografować i na miejscu odebrać gotową walentynkową pocztówkę – opowiada Anna Łomża z firmy GoodPoint, organizatora eventu. – Całemu wydarzeniu przyświecać będzie hasło „Zakochaj się w Agorze”.

Finał walentynek już w poniedziałek 14 lutego w godzinach 10.00-20.00, ale gorąca atmosfera opanuje Agorę już w przeddzień Święta Zakochanych. W niedzielne popołudnie galeria zaprasza na finał konkursu o Forda Ka, prowadzony przez Macieja Dowbora.
O 16:45 stanie się jasne, kto odjedzie nowym samochodem. Wciąż można jeszcze dorzucić swój kupon do urny, wystarczy wydać na zakupy w Agorze minimum 50 zł.

mat. prasowe organizatora

Pozostałe wiadomości

XXXIII Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna – zdjęcia

admin

Budżet na rok 2011 uchwalony

admin

Jest ugoda, ale… Bytom nie dostanie tego, czego oczekiwał

admin
Trwa wczytywanie....

Domena bytomonline.pl oraz fanpage z 2700 fanów na sprzedaż! Oferty prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

X