6.6 C
Bytom
18 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » [Zapowiedź] PUP Bytom zaprasza na Ogólnopolski Tydzień Kariery
Śródmieście Wyróżnione Zapowiedzi

[Zapowiedź] PUP Bytom zaprasza na Ogólnopolski Tydzień Kariery

Czy istnieje recepta na zawodowy sukces? gdzie szukać pracy? O czym pamiętać podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Weź udział w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery i rozwiąż swoje dylematy. Od 14 października w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bytomiu skorzystasz m.in. z bezpłatnych szkoleń i warsztatów. Spotkasz tu też doradców zawodowych i przedstawicieli agencji zatrudnienia.

Piąta edycja przedsięwzięcia to szansa dla młodzieży, która stoi przed wyborem kierunku dalszej nauki, jak i osób, które aktualnie poszukują pracy. Fachowcy pomogą ocenić indywidualne predyspozycje zawodowe i wskażą, jak je rozwijać.

Każdy dzień OTK to ciekawa propozycja dla gości bytomskiego PUP. Do odwiedzania naszej siedziby przy ul. Łagiewnickiej szczególnie zachęcamy 16 października, kiedy organizujemy „dzień otwarty”. Agencje zatrudnienia zaprezentują tu wtedy oferty pracy, a instytucje szkoleniowe będą radzić, jak inwestować w swój talent – mówi Ryszard Witek, dyrektor bytomskiego PUP. Z kolei członkowie Kluby Pracy, którzy przyjdą na warsztaty kreatywności, spotkają się z pracodawcami i dowiedzą się jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Tego dnia nie zabraknie też zajęć dla młodzieży. Szkoleniowcy pomogą uczestnikom odkryć ich zawodowy potencjał. Chętni spotkają się dodatkowo z przedstawicielem Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Bytomiu, który odpowie na pytanie: „Czy warto zostać rzemieślnikiem i jak to zrobić?”. Z kolei w Sali Informacji Zawodowej fachowcy wskażą m.in., jak napisać profesjonalne CV.

Ogólnopolski Tydzień Kariery w bytomskim PUP potrwa do 18 października. Szczegółowy program zamieszczamy poniżej.

program OTK

Pozostałe wiadomości

HartOFFanie Teatrem – wieczór 74. „Katastrofa” („Katastrophe”) Agrupación Señor Serrano (Hiszpania)

admin

Tragiczny pożar piwnicy

admin

VII Dni Bytomskich Organizacji Pozarządowych [Zdjęcia]

admin
Trwa wczytywanie....