18.5 C
Bytom
16 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » [Zapowiedź] Bytomska Gra Miejska 2
Śródmieście Zapowiedzi

[Zapowiedź] Bytomska Gra Miejska 2

Długo wyczekiwana druga edycja Bytomskiej Gry Miejskiej odbędzie się już w tą niedzielę, 11 września 2011 roku! Lubisz zagadki? Lubisz miejską dżunglę? W dzieciństwie lubiłaś/eś grę w podchody? Lubisz zabawę? Koniecznie weź udział w zabawie

Na czym to polega?
2/3-osobowe grupy (tym razem nie będzie możliwości gry w 4-osobowej drużynie!) dostają kartę do gry z zagadkami, których rozwiązanie pozwoli na odnalezienie miejsc z hasłami, za które zdobywa się punkty. Niektóre miejsca będą aktywne tylko przez pewien okres czasu. Do tego dodatkowe zadania (questy) podane na karcie do gry i/lub przy okazji rozwiązania wybranych zagadek. Do 19:30 trzeba pojawić się w miejscu zakończenia, którym będzie Museum Music Republic na placu Sobieskiego. Wygrywa grupa, która zdobędzie najwięcej punktów.

Uwaga! Całość rozgrywki 2. edycji połączona będzie fabułą, która owiana jest tajemnicą!

Spośród wszystkich uczestników wylosowane zostaną ciekawe nagrody od partnerów akcji:   wejściówki do Wesołego Miasteczka, na ściankę wspinaczkową w hali Na Skarpie, na Festiwal Filmów Woody Allena w Beceku, kebaby z Kebabowni na ul. Dworcowej oraz gadżety i publikacje związane z miastem dostarczone przez Biuro Promocji Bytomia. Dla wszystkich uczestników mamy 20% zniżki w restauracji Bottega na ul. Strażackiej oraz miesięczne karnety z profesjonalnym trenerem w siłowni Progress na ul. Moniuszki za 80zł dla kobiet i 90zł dla mężczyzn! Oczywiście nie zabraknie także gwarantowanych nagród dla najlepszych.  Dzięki firmie XSolve projektującej aplikacje internetowe w całym mieście zobaczyć można rozwieszone plakaty.

Czy musisz znać Bytom jak własną kieszeń, by dobrze się bawić? Nie! Każda grupa dostanie mapkę centrum miasta, która przy użyciu sprytu pozwoli na rozwiązanie przynajmniej części zagadek. Pamiętaj, że gra jest organizowana przede wszystkim dla zabawy!

Więcej informacji dostępnych jest na profilu Bytomskiej Gry Miejskiej na Facebooku: www.facebook.com/BytomskaGraMiejska

Pozostałe wiadomości

HartOFFanie Teatrem – „HOME:SCAPE: where from, where to…” . Zdjęcia

admin

XXXX Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna. Zdjęcia

admin

Wernisaż wystawy „Uśmiech wzmacnia Bytom” [Zdjęcia]

admin
Trwa wczytywanie....