0.1 C
Bytom
28 listopada 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Z trzema promilami „za kółkiem”
Policyjne Wyróżnione

Z trzema promilami „za kółkiem”

Bytomska drogówka zatrzymała prowadzącego fiata 22-latka, który w organizmie miał ponad 3 promile alkoholu. Upojony alkoholem kierowca trafił do wytrzeźwienia, a jego samochód na parking strzeżony. Zatrzymanemu za jazdę w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi wysoka grzywna, a nawet do 2 lat więzienia.

Wczoraj wieczorem patrolujący ul. Dąbrowa Miejska policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Bytomiu, zauważyli jadącego zygzakiem fiata cinquecento. Zatrzymany do kontroli 22-letni kierowca pojazdu był kompletnie pijany. Pochodzący z Bytomia mężczyzna, zanim wsiadł za kierownicę musiał sporo wypić, bo przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że w organizmie miał ponad 3 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, gdzie dotychczas trzeźwieje, natomiast prowadzony przez niego samochód, na jego koszt, na parking strzeżony odholowała pomoc drogowa.
22-latek straci uzyskane przed czterema latami prawo jazdy, a za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara grzywny, a nawet do 2 lat więzienia.

Pozostałe wiadomości

Fioletowa Rowerowa Masa

admin

Cała Polska przytula Bytom?

admin

Śmierć w pożarze

admin
Trwa wczytywanie....