[Zapowiedź] 10. Festiwal Teatralny dla Dzieci MASKARADA: Królewna Śnieżka

, [Zapowiedź] 10. Festiwal Teatralny dla Dzieci MASKARADA: Królewna Śnieżka

Już dzisiaj rozpoczyna się 10. Festiwal Teatralny dla Dzieci Maskarada. Na sali ToTu w Bytomskim Centrum Kultury o godzinie 17 odbędzie się spektakl Królewna Śnieżka. Od dzisiaj do wtorku 27 listopada oglądać można także wystawę lalek teatralnych.

„Królewna Śnieżka” to jedna z najpiękniejszych i najbardziej znanych bajek. Losy dobrej i pięknej, lecz niestety znienawidzonej przez złą macochę Śnieżki oraz siedmiu wesołych krasnali dostarczają dzieciom niezapomnianych emocji. Obok głównych bohaterów pojawią się także zwierzątka, które w swych przepięknych kostiumach oddają charakter poszczególnych postaci. Wszystko to wkomponowane jest w iście bajkową przestrzeń, która przenosi nas w piękny świat bajek.

Reżyseria: Karol Suszka
Scenografia: Ireneusz Domagała
Choreografia: Henryk Konwiński
Obsada: Ewa Kopczyńska, Agnieszka Bieńkowska, Maria Bieńkowska, Krzysztof Korzeniowski, Ryszarda Celińska, Marta Kadłub, Aleksander Blitek, Artur Hauke, Przemysław Kania, Jarosław Tyran, Grzegorz Kwas, Andrzej Rozmus, Agnieszka Okońska, Beata Ciołkowska, Michał Bałaga, Małgorzata Hauke, Kamil Bochniak

Impreza pod patronatem BytomOnline.pl 

materiały: bytomskie centrum kultury

Komentarze

komentarze/y

About Redakcja

Redakcja Portalu BytomOnline.pl. Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

View all posts by Redakcja →