Wakacje powitane! Rockowo!

, Wakacje powitane! Rockowo!

, Wakacje powitane! Rockowo!Wakacje oficjalnie powitane i to gorąco i rockowo!  W CK Karolinka w Radzionkowie odbył się wczoraj koncert bytomskich zespołów: Insomia, The Papierocks, Heartsgarage oraz gwiazda wieczoru Jumanji. Od powolnego rozgrzewania publiczności rozpoczął zespół Insomia. Jego początki sięgają roku 2008, kiedy to o powstaniu zadecydowali Mariusz Wrzask, Bartłomiej Pawłowski i Adam Budziński. Kapela najpierw grała covery Led Zeppelin, a także Pink Floyd. Jednak już w 2009 roku ruszyli z własnym repertuarem. Dziś liczy on 10 autorskich utworów.

Jako drugi na scenie pojawił się zespół The Papierocks , niezwykłe połączenie damskiego wokalu, dźwięku fletu i połączenia tego wszystkim gitarą basową dało niezwykły efekt rockowy. Było trochę lżej dzięki wokalowi Pauliny Mazur. Jednak w zespole tym drzemie wielki potencjał, który może już niedługo rozwinie się jeszcze dalej.

Po The Papierocks, na scenie pojawia się już wyczekiwany Heartsgarage – jak sami o sobie piszą, powstali w garażu pełnym serc, dziś mają już 6 letnie doświadczenie na scenie muzycznej.  Wydali własną płytę DVD, są jednym z bardziej rozpoznawalnych bytomskich zespołów., Wakacje powitane! Rockowo!

, Wakacje powitane! Rockowo!Jednak najcieplej zrobiło się gdy na scenę wszedł zespół Jumanji , 4 lata na scenie również robi swoje.  Grają rocka, jednak dodatkowo niezłego brzmienia dodaje Ola Michalik, która w zespole gra na skrzypcach.

Sobotni koncert był bardzo ważny dla zespołu Jumanji , cały dochód z biletów przeznaczony zostanie na nagranie debiutanckiej płyty zespołu. Mamy nadzieje, że dzięki temu zespół będzie jeszcze bardziej rozpoznawalny.

Komentarze

komentarze/y

Dodaj komentarz