Sprawdź swój samochód – za darmo!

Bytomska policja, wspólnie z Wydziałem Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu, w najbliższą sobotę organizują akcję zimowego przeglądu pojazdów. W tym dniu, każdy może bezpłatnie sprawdzić sprawność swojego samochodu, a także porozmawiać z policjantami z drogówki.

Zimowe, bardzo ciężkie warunki do jazdy samochodem mamy na drogach od kilku dni, a na ich poprawę przyjdzie nam jeszcze zaczekać jakiś czas. Zima, to zawsze też ciężki test wytrzymałości dla naszych samochodów. Nie zawsze jesteśmy w stanie sami gołym okiem sprawdzić, jakie elementy w czasie letnich wojaży uległy zużyciu lub uszkodzeniu. Czas więc, by fachowo skontrolować wszystkie najważniejsze układy w naszym pojeździe, a przede wszystkim te, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. W najbliższą sobotę 11 grudnia w godzinach od 10:00 do 14:00, w dwóch miejscach na terenie Bytomia będzie mozna zupełnie za darmo skontrolować swój pojazd. Zorganizowana wspólnie przez bytomskich policjantów z Wydziałem Komunikacji UM w Bytomiu akcja będzie przeprowadzona w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów „Diagnocar” s.c. przy ul. Frenzla 11 oraz w Stacji Obsługi Pojazdów „Motoryzacja” Sp. z o.o. przy ul. Łanowej 7

Pracownicy stacji bezpłatnie sprawdzą stan techniczny hamulców, zawieszenia, opon, a także oświetlenia pojazdów. Na miejscu będzie można też porozmawiać z funkcjonariuszami drogówki i zapytać o sprawy związane z przepisami ruchu drogowego.

KMP Bytom

Komentarze

komentarze/y

About Redakcja

Redakcja Portalu BytomOnline.pl. Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

View all posts by Redakcja →

Dodaj komentarz