Śmierć w pożarze

, Śmierć w pożarze

Najprawdopodobniej w wyniku zatrucia dymem śmierć poniósł 31-letni mieszkaniec Bytomia. To niestety drugi tak tragiczny przypadek w ciągu ostatnich dni.

Wczoraj około godziny 19:40 lokatorzy kamienicy przy ul. Jagiellońskiej 19 wezwali straż pożarną, zaniepokojeni tym, że z mieszkania na II piętrze wydobywa się dym. Po wyważeniu drzwi mieszkania, w jednym z pomieszczeń znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Mimo natychmiast podjętej akcji reanimacyjnej ratownicy nie zdołali uratować mu życia. Zmarłym jest 31-letni mieszkaniec Bytomia, który lokum przy ul. Jagiellońskiej zajmował od około tygodnia.
Najprawdopodobniej przyczyną powstania pożaru było niewłaściwe używanie urządzenia grzewczego, od którego zajęło się wyposażenie kuchni. Tylko dzięki szybko i sprawnie przeprowadzonej akcji, żaden z pozostałych mieszkańców kamienicy nie ucierpiał. Nie było też potrzeby ewakuowania lokatorów.
Przyczynę śmierci mężczyzny wyjaśni zarządzona w sprawie sekcja zwłok. Wyjaśnieniem wszystkich okoliczności zdarzenia zajmują się policjanci z Komisariatu III.

Komentarze

komentarze/y

About Redakcja

Redakcja Portalu BytomOnline.pl. Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

View all posts by Redakcja →

Dodaj komentarz