Silesian Skate Show part II [Zdjęcia]

, Silesian Skate Show part II [Zdjęcia]

Zawody rolkowe są okazją do spotkania się miłośników sportów ekstremalnych i zaciętej rywalizacji. Impreza ta, to ponadto oficjalny przystanek Silesian Skatepark Hedonskate Tour – profesjonalnego objazdu rolkarzy po śląskich skateparkach.

Zawody Silesian Skate Show skierowane są do amatorów i profesjonalistów w jeździe na rolkach. Organizatorzy przewidzieli rywalizację w efektownej formule Jam, polegającej na kilkuminutowych, równoczesnych przejazdach kilku zawodników, z których najlepszy awansuje do kolejnego etapu. Daje to możliwość rywalizacji twarzą w twarz i jest również bardzo widowiskowe dla obserwatorów.  Dodatkową atrakcja będzie wizyta na zawodach profesjonalnych zawodników, między innymi Piotrka
Combrzyńskiego wielokrotnego Mistrza Polski, Radka Kojtycha obecnie najwyżej sklasyfikowanego polskiego zawodnika w światowej lidze Wrold Rolling Series oraz lidera Polish Rolling League, Nilsa Jansonsa jednego z największych młodych talentów na światowej scenie rolkowej, Fredericka Anderssona Mistrza Szwecji.

Silesian Skate Show to wspólna inicjatywa Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bytomiu i Stowarzyszenia Kulturalno-Sportowego Green. Dzięki tego typu zawodom, skatepark w Bytomiu ma możliwość zaznaczenia swojego miejsca na polskiej mapie sportów ekstremalnych, tym bardziej, że jest on wciąż jednym z nielicznych oświetlonych obiektów w Polsce.

Źródło: Materiały prasowe OSiR
Foto: Wojciech BryńskiKomentarze

komentarze/y

About Redakcja

Redakcja Portalu BytomOnline.pl. Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]tomonline.pl

View all posts by Redakcja →

Dodaj komentarz