Ruch na Siemianowickiej przywrócony [Zdjęcia]

Aktualizacja:
O godzinie 12:30 ruch pojazdów na Drodze Krajowej nr 94 biegnącej w Bytomiu ul. Siemianowicką w kierunku Piekar Śląskich został przywrócony. Policjanci odnaleźli samochód, którym poruszał się sprawca uszkodzenia konstrukcji wiaduktu.W związku z zagrożeniem dla bezpieczeństwa stwarzanego przez uszkodzony przez ciężarówkę wiadukt przy ul. Siemianowickiej, droga łącząca Bytom z Piekarami Śląskimi została zamknięta do odwołania. Odpowiednie służby wyznaczają objazdy dla pojazdów. Ruchem kierują policjanci.

W nocy przejeżdżająca ul. Siemianowicką ciężarówka uderzyła w wiadukt znajdujący się tuż przy granicy z Piekarami Śląskimi . Powiatowy Inspektor nadzoru Budowlanego w Bytomiu stwierdził uszkodzenia stwarzające zagrożenie dla bezpieczeństwa przejeżdżających pod wiaduktem samochodów, w związku z czym przejazd tą drogą został wstrzymany. Możliwy jest jedynie dojazd od strony Bytomia do posesji znajdujących się przy drodze.
Policjanci kierują samochody na objazdy wytyczone przez Miejski Zarząd Dróg i Mostów. Na razie nie wiadomo kiedy ruch w tym miejscu zostanie przywrócony.

Policja apeluje o ostrożność.

wb/KMP Bytom
Fot: Wojciech Bryński – BytomOnline.pl

Komentarze

komentarze/y

About Redakcja

Redakcja Portalu BytomOnline.pl. Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

View all posts by Redakcja →

One Comment on “Ruch na Siemianowickiej przywrócony [Zdjęcia]”

  1. Pozdrowienia dla najszybszego i najlepszego portalu w mieście!!!

Dodaj komentarz