Plebiscyt na Bytomskie Wydarzenie Roku 2013 . Czekamy na wasze zgłoszenia

, Plebiscyt na Bytomskie Wydarzenie Roku 2013 . Czekamy na wasze zgłoszenia

Już po raz piąty portal BytomOnline.pl organizuje plebiscyt na Bytomskie Wydarzenie Roku. Do 31-go grudnia 2013r. użytkownicy mają możliwość przesłania swoich typów najważniejszego według nich wydarzenia, które miało miejsce na terenie Bytomia.

Plebiscyt ma nie tylko za zadanie wyłonić najważniejsze wydarzenie w Bytomiu z roku 2013, ale także kształtować wśród bytomian znajomość tego, co w mieście się dzieje. A dzieje się wiele, chociażby projekt Teatromania, Bytomska Gra Miejska, akcja firmy Milka, która wyłoniła najmilsze miasto w Polsce, HartOFFanie Teatrem i wiele innych wydarzeń, które mają miejsce w naszym mieście.

Na wasze zgłoszenia czekamy pod naszym redakcyjnym adresem e-mail: [email protected] , w tytule wiadomości podając „Bytomskie Wydarzenie Roku 2013”. Zgłoszenia możecie nadsyłać do 31 grudnia 2013 roku, godziny 23:59:59. Wśród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 10 najczęściej pojawiających się i w styczniu 2014 roku opublikujemy ankietę, w której to czytelnicy wybiorą najistotniejsze wydarzenie z 2013 roku.

 

, Plebiscyt na Bytomskie Wydarzenie Roku 2013 . Czekamy na wasze zgłoszenia

Komentarze

komentarze/y

About Redakcja

Redakcja Portalu BytomOnline.pl. Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

View all posts by Redakcja →