7 Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna już w ten piątek!

, 7 Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna już w ten piątek!

Patronat BytomOnline.pl


Zima prawie każdego dnia doskonale o sobie przypomina, jak nie mróz to śnieg i na odwrót. To jednak nie zniechęca grupy rowerzystów z Bytomia jak i innych śląskich miast do uczestniczenia w tradycyjnej już Bytomskiej Rowerowej Masie Krytycznej. Za nami już 6 edycji, ostatnia pomimo mrozu dochodzącego do -18 stopni przyciągnęła wielu miłośników jednośladów. W ten piątek 22 stycznia odbędzie się 7 Masa Krytyczna, czy ze względu na szczęśliwą liczbę będzie tak samo dobra jak poprzednie? Zobaczymy. Po bardzo miłych niespodziankach poprzedniej edycji, na pewno będzie można spodziewać się czegoś miłego ze strony organizatorów. Nad bezpieczeństwem jak zwykle czuwać będzie Straż Miejska lub Policja.

, 7 Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna już w ten piątek!

Jak zwykle możliwości pojawienia się na Masie są dwie: Zbiórka o 17:30 pod sklepem RB-Rowerek na ul. Kochanowskiego 15 i późniejszy przejazd grupą na Rynek lub własny bezpośredni dojazd na Rynek. Start tak jak zawsze o godzinie 18 obok śpiącego lwa. Dla zainteresowanych możliwość zakupienia kamizelek odblaskowych BRMK pod adresem: http://www.rowery.bytom.pl/c,pl,31,1,1,0,long,kamizelka+odblaskowa.html .

Organizatorzy jak zwykle przypominają o obowiązkowym oświetleniu bez niego nie będzie możliwości wzięcia udziału w przejeździe przez miasto.

Na imprezę zaprasza BytomOnline.pl oraz organizatorzy Roman Badura i Jacek Herok.

Komentarze

komentarze/y

About Redakcja

Redakcja Portalu BytomOnline.pl. Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

View all posts by Redakcja →

Dodaj komentarz