4.3 C
Bytom
6 grudnia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Wypoczynek i rekreacja po ciężkiej sesji
Publicystyka

Wypoczynek i rekreacja po ciężkiej sesji

Będąc na studiach nie można już liczyć na to, aby rodzice zorganizowali nam wyjazd na narty, na obóz snowboardowy czy też po prostu ferie za miastem, w górach. Trzeba samemu pomyśleć o tym wcześniej. Problem w tym, że nie wszyscy studenci mają ferie zimowe. Wszystko zależy od tego kiedy i czy w ogóle zaliczą sesję egzaminacyjną na swoim wydziale. W okolicach końca stycznia i początku lutego na większości uczelni wyższych w Polsce – publicznych i prywatnych, zaczynają się egzaminy semestralne i zaliczenia. Jeśli szybko się z nimi uporamy, możemy skorzystać z oferty licznych biur podróży na wyjazdy studenckie na narty. To okazja do „zresetowania się”, wypoczynku i po prostu świetnej zabawy w gronie znajomych, w towarzystwie ukochanej czy też osób nam nieznanych, którzy jednak znajdują się w podobnym położeniu jak my.

 

Narty na odreagowanie

Egzaminy na studiach są źródłem stresu, dlatego po zakończeniu sesji warto zapomnieć choć na chwilę o książkach i notatkach i pozwolić sobie na swobodne wypoczywanie i cieszenie się życiem. Jeśli uwielbiasz sporty zimowe, oferta wyjazdów studenckich na narty na pewno Cię zainteresuje. Nawet jeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z narciarstwem, możesz podczas studenckiej eskapady nauczyć się jeździć na dwóch lub jednej desce.

Czytaj również o ośrodku w Livigno […] 

To nie tylko świetna zabawa, ale sposób na odreagowanie wcześniejszych stresów. Zregenerujesz w ten sposób swoje siły psychiczne i witalne, a poza tym będziesz się na pewno świetnie bawił.

Gdzie się wybrać?

Wyjazdy studenckie na narty organizowane są zarówno w kraju, jak i za granicą. Ten drugi wybór ma te zalety, że w Austrii, Szwajcarii, we Francji czy we Włoszech na pewno będziemy mieli doskonałe warunki do uprawiania „białego szaleństwa”. Idealnie przygotowane stoki, zapierające dech w piersiach widoki oraz znakomita infrastruktura kurortów narciarskich za granicą sprawia, że warto się tam wybrać. Można na własne oczy zobaczyć Alpy słynące z tradycji narciarskich, ale nie tylko. Wieczorami w wioskach ukrytych pod górami tętni klubowe życie, które na pewno przypadnie do gustu wszystkim studentom.

 

 

Pozostałe wiadomości

Opowieść o urządzaniu domu

admin

Sprytna umowa, czyli parkometry szybko nie znikną z Bytomia

admin

Żabi kraj, Dolinki Podkrakowskie, Pszczyna – Śląsk na urlop

admin
Trwa wczytywanie....

Domena bytomonline.pl oraz fanpage z 2700 fanów na sprzedaż! Oferty prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

X