7.2 C
Bytom
2 grudnia 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Wypadki na drogach Bytomia: byli ranni
Miechowice Stolarzowice Wyróżnione

Wypadki na drogach Bytomia: byli ranni

Policjanci z bytomskiej drogówki wyjaśniają okoliczności i przyczyny dwóch zdarzeń drogowych, w których ucierpiały dwie osoby. Jedną z nich jest kierowca, który najechał na przydrożne drzewo oraz kobieta uderzona w rękę przez burtę samochodu dostawczego.

Do pierwszego zdarzenia doszło na ul. Reptowskiej, kwadrans przed godziną 16. Jak ustalili policjanci z drogówki, prowadzący daewoo lanosa 38-letni bytomianin stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w rosnące przy drodze drzewo. Mężczyzna według oceny lekarzy nie odniósł poważniejszych obrażeń, i po opatrzeniu mógł wrócić do domu.

Kolejne zdarzenie miało miejsce około godziny 16. na ul. Dalekiej. Z dotychczasowych ustaleń mundurowych wynika, że wysiadająca z fiata bravo mieszkanka Bytomia, została uderzona w rękę przez burtę przejeżdżającego obok dostawczego forda transita prowadzonego przez 33-letniego rudzianina.
W wyniku tego zdarzenia kobieta doznała złamania dwóch palców dłoni. Po założeniu opatrunku gipsowego na złamane kości, lekarze zezwolili jej opuścić szpital.

Dokładne okoliczności obu tych zdarzeń wyjaśniają policjanci z KMP w Bytomiu.

Pozostałe wiadomości

Mama z promilami

admin

Czołowy wypadek na obwodnicy Bytomia

admin

XIX Finał WOŚP w Bytomiu [Zdjęcia + Wideo]

admin
Trwa wczytywanie....