6.6 C
Bytom
18 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Wypadki drogowe na terenie Bytomia
Policyjne

Wypadki drogowe na terenie Bytomia

Policjanci z bytomskiej komendy wyjaśniają okoliczności trzech wypadków komunikacyjnych, jakie miały miejsce wczoraj i dzisiaj na drogach naszego miasta.

Dzisiaj około 6:00 jadący ulicą Chorzowską w kierunku Bytomia kierowca daewoo nubiry, na wysokości skrzyżowania z ulicą Krzyżową zjechał z drogi i uderzył w słup sygnalizacji drogowej. Samochód przewrócił się na bok. Rannego w wypadku kierowcę daewoo przewieziono do szpitala.
Natomiast wczoraj miały miejsce dwa wypadki. Do pierwszego z nich doszło około północy przy ulicy Konstytucji. Z ustaleń policjantów będących na miejscu wypadku wynika, że kierujący renault laguna 27 letni mieszkaniec Zabrza, podczas wykonywania manewru zmiany pasa ruchu wymusił pierwszeństwo przejazdu na fiacie uno prowadzonym przez mężczyznę pochodzącego z Bytomia. W wyniku zderzenia pojazdów kierowca fiata doznał złamania ręki i został odwieziony do szpitala. Podobnych obrażeń doznał oddany pod opiekę lekarzy 20-letni motorowerzysta, który upadł po tym, gdy najechał na niego samochód marki Kia Carnival prowadzony przez 58-letniego mieszkańca Bytomia. Wypadek ten wydarzył się wczoraj około 16:00 na Obwodnicy Północnej.
Okoliczności wszystkich tych zdarzeń wyjaśniają policjanci z KMP w Bytomiu.


Pozostałe wiadomości

83-latek śmiertelnie potrącony przez tramwaj

admin

Rowerzysta – pirat trafił w ręce policjantów

admin

Bytomscy policjanci pokazali co potrafią podczas dnia otwartego schronu w Miechowicach

admin
Trwa wczytywanie....