6.6 C
Bytom
18 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Wypadek TIRa na Chorzowskiej
Policyjne

Wypadek TIRa na Chorzowskiej

Policjanci z Bytomia wyjaśniają okoliczności zderzenia ciężarówki i pojazdu osobowego, w którym obrażeń doznała 57-letnia kobieta. W wyniku wypadku całkowicie została zablokowana droga prowadząca z Chorzowa do Bytomia. Policjanci zorganizowali objazdy.

Do wypadku doszło dzisiaj przed południem na ul. Chorzowskiej. Z pierwszych ustaleń policjantów z bytomskiej drogówki wynika, że jadący w kierunku Chorzowa ciężarową scanią 47-letni mieszkaniec powiatu będzińskiego, chcąc uniknąć zderzenia z znajdującym się przed nim renault clio, zjechał na pas zieleni rozdzielający jezdnie, po czym uderzył w sygnalizator świetlny oraz barierę energochłonną, jednocześnie doprowadzając do kolizji z renault. Ciężarówka po przejechaniu na przeciwległe pasy drogi, zatrzymała się, blokując obydwie jezdnie prowadzące w kierunku Bytomia.

Prowadząca osobówkę 57-letnia bytomianka została przewieziona karetką pogotowia do szpitala. Miejsce wypadku, oprócz policjantów z KMP w Bytomiu zabezpieczają strażacy z JRG PSP w Bytomiu.
Policjanci wyznaczyli objazdy dla pojazdów jadących w kierunku Bytomia, które prowadzą z ul. Chorzowskiej do ul. Starochorzowskiej, a następnie Krzyżowej i Łagiewnickiej. Utrudnienia związane z usuwaniem skutków wypadku trwały do około godziny 15:30.

Pozostałe wiadomości

Wypadek na budowie autostrady

admin

Nowe nabytki bytomskiej Policji

admin

Wypadek na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i Kędzierzyńskiej

admin
Trwa wczytywanie....