9.8 C
Bytom
23 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Wypadek na budowie autostrady
Miechowice Policyjne

Wypadek na budowie autostrady

Policjanci z komisariatu w Bytomiu – Miechowicach wyjaśniają okoliczności upadku 50-letniego robotnika z budowanego mostu na autostradzie A-1. Mający ponad 2 promile alkoholu w organizmie mężczyzna doznał poważnych urazów i śmigłowcem został przetransportowany do szpitala.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 11:00 na terenie budowy bytomskiego odcinka autostrady A-1. Wykonujący pracę na powstającym moście 50-letni robotnik pochodzący z okolic Nowego Sącza, spadł wysokości ponad 5 metrów. Z miejsca wypadku, z uwagi na brak możliwości dojazdu karetki pogotowia, poszkodowanego do szpitala w Sosnowcu zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Po przeprowadzeniu badań lekarze stwierdzili u 50-latka urazy kręgosłupa i miednicy. Poszkodowany nadal przebywa pod opieka lekarską. W chwili wypadku mężczyzna był nietrzeźwy i miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Wyjaśnieniem wszystkich okoliczności tego zdarzenia, pod nadzorem bytomskiej prokuratury, zajmują się policjanci z Komisariatu I.

Pozostałe wiadomości

Kradł gaz na „dętkę”

admin

Zatrzymano podejrzanego o zabójstwo

admin

Przygotuj się na utrudnienia: remont na ul. Miechowickiej

admin
Trwa wczytywanie....