-2 C
Bytom
2 grudnia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Wypadek na alei Jana Pawła II
Policyjne Rozbark Śródmieście

Wypadek na alei Jana Pawła II

Policjanci z bytomskiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego na alei Jana Pawła II. Prowadzący ciężarowego mana mężczyzna uderzył w bariery energochłonne. Mimo szybko podjętej i prowadzonej kilkadziesiąt minut reanimacji, nie zdołano uratować mu życia.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 9:20 na alei Jana Pawła II (DW-911). Z pierwszych ustaleń policjantów z bytomskiej drogówki wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Man, jadąc w kierunku Chorzowa, na łuku drogi uderzył w barierę energochłonną. Nieprzytomnego mężczyznę wydobyto z rozbitego pojazdu, a wezwani na miejsce ratownicy natychmiast przystąpili do jego reanimacji. Mimo prowadzonej kilkanaście minut intensywnej akcji reanimacyjnej, mężczyzna zmarł.
Rozbity pojazd oraz zniszczone bariery zablokowały ruch pojazdów na obu pasach drogi w kierunku Chorzowa oraz jeden pas w kierunku Piekar Śląskich. Miejsce zdarzenia jest zabezpieczane przez policjantów oraz strażaków. Funkcjonariusze z bytomskiej i piekarskiej drogówki wyznaczyli objazdy. Utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać do około godz. 13:00.
Kierowców prosimy o korzystanie z wyznaczonych objazdów oraz stosowanie się do poleceń policjantów.

Pozostałe wiadomości

Policyjna maskotka z wizytą w szpitalu

admin

Już niedługo druga edycja „Lokalu na kulturę”

admin

Równi i równiejsi dla Straży Miejskiej

admin
Trwa wczytywanie....

Domena bytomonline.pl oraz fanpage z 2700 fanów na sprzedaż! Oferty prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

X