25.4 C
Bytom
20 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Wybuch gazu w Bytomiu [Zdjęcia + Wideo]
Policyjne Wyróżnione

Wybuch gazu w Bytomiu [Zdjęcia + Wideo]

Policjanci z Bytomia ustalają okoliczności i przyczyny wybuchu gazu, w wyniku którego ranny został 60-letni mężczyzna. Z pierwszych ustaleń wynika, że poszkodowany w eksplozji mężczyzna próbował popełnić samobójstwo.

Dzisiaj około godziny 7:30 przy ul. Moniuszki w centrum Bytomia doszło do wybuchu gazu w mieszkaniu znajdującym się na I piętrze czterokondygnacyjnej kamienicy. W wyniku eksplozji gazu ucierpiał około 60-letni mężczyzna wynajmujący ten lokal. Poszkodowany z ranami oparzeniowymi został odwieziony przez pogotowie ratunkowe do szpitala w Siemianowicach Śląskich. Zabezpieczający miejsce zdarzenia policjanci i strażacy, zadecydowali o ewakuacji z budynku 9 mieszkańców.

Sprawdzający stan budynku Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Bytomiu nie stwierdził uszkodzeń mogących stanowić zagrożenie dla mieszkańców i wszystkie ewakuowane osoby wróciły do swoich domów.
Zajmujący się wyjaśnieniem sprawy policjanci ustalili, że najprawdopodobniej do wybuchu gazu doszło w wyniku celowego działania 60-latka. O podjętej próbie samobójczej świadczy pozostawiony w mieszkaniu list pożegnalny, a także ślady wskazujące na celowe uszczelnienie okien. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z KMP w Bytomiu.

KMP Bytom

Pozostałe wiadomości

Weekend pijanych kierowców

admin

Wypadek na Odrzańskiej [Zdjęcia]

admin

Rowerzysta – pirat trafił w ręce policjantów

admin
Trwa wczytywanie....