0.1 C
Bytom
28 listopada 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Wernisaż wystawy „Uśmiech wzmacnia Bytom” [Zdjęcia]
Fotoreportaze Śródmieście

Wernisaż wystawy „Uśmiech wzmacnia Bytom” [Zdjęcia]

Wernisaż wystawy odbył się dziś w Galerii Rotunda w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bytomiu. Charakter tej inicjatywy jest szczególny, gdyż Projekt Uśmiechnięta Polska to przede wszystkim akcja dla dzieci w szpitalach, domach dziecka, przedszkolach integracyjnych, ale nie tylko w Polsce.

Podczas wernisażu zaprezentowano autografy i rysowane uśmiechy wykonane przez znane osobistości życia publicznego.  Swoje uśmiechy złożyli dzisiaj między innymi Piotr Koj – prezydent Bytomia, Halina Bieda – wiceprezydent, Piotr Bula – radny Rady Miejskiej, Przemysław Matyjaszek – judoka,  dzieci oraz nauczyciele, a także redaktor naczelny BytomOnline.pl – Wojciech Bryński.

Dziś również odbyły się warsztaty wraz z udziałem Prezydenta Piotra Koja. Bytomskie dzieci rysowały uśmiechy dla dzieci chińskich i azerbejdżańskich. Mali uczestnicy dowiedzieli się, że ich uśmiechy powędrują dalej, w świat. Wpływ takich warsztatów na ich życie jest nieoceniony, dzięki nim stają się bardziej otwarte, budują poczucie własnej wartości, odnajdują w sobie marzenia.

Pozostałe wiadomości

Popołudniowe działania „PIESZY”

admin

Dwóch chłopców wpadło pod samochody

admin

„Polska Biega” w Bytomiu [Dużo zdjęć + wideo]

admin
Trwa wczytywanie....