4.3 C
Bytom
6 grudnia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Weekend w Bytomskim Centrum Kultury? Czemu nie!
Śródmieście Wyróżnione Zapowiedzi

Weekend w Bytomskim Centrum Kultury? Czemu nie!

Ten weekend zapowiada się ciekawie dla fanów spektakli w Bytomskim Centrum Kultury. 12 kwietnia w sobotę o 16 spotkamy się tam z Joanną Bartel i Krzysztofa Hanke w ich najnowszym „Kabarecie Dietetycznym”. Fani kina również znajdą coś dla siebie. W ten sam dzień(film wyświetlany do 17 kwietnia) o 19 w Sali Ki-Nowej kolejny film w ramach BCKina – „Kiedy umieram” z obsadą taką jak James Franco, Danny McBride, czy też Ahna O’Reilly. 13 kwietnia w niedzielę o 11 „Bajkowe BCKino”, a w nim „Robaczki z Zaginionej Doliny”. W tym samym dniu o 17, na deskach sali To-Tu spektakl „KLUB MĘŻUSIÓW Kristof Magnusson” 

 

„Kabaret dietetyczny” Joanna Bartel i Krzysztof Hanke

Znana z seriali polska para aktorów i satyryków Joanna Bartel i Krzysztof Hanke w swoim najnowszym karnawałowym programie kabaretowym „Kabaret dietetyczny” pośmieją się ze skutków męskiego i damskiego przekwitania oraz corocznych, noworocznych postanowień: odchudzania, rzucania nałogów, eliminacji niezdrowych nawyków i niezdrowego odżywiania.

Joanna Bartel do tematu podchodzi z dużym dystansem:

http://www.youtube.com/watch?v=chY9gNp5T_E

 

Miejsce: sala ToTu
Data: 12.04.2014
Godzina: 16:00

CENA BILETÓW: 45 zł


 

„Klub mężusiów”

Do czego zdolni są mężczyźni, aby wkraść się, z powrotem, w łaski swoich żon? Na to pytanie znajdziecie Państwo odpowiedź tego wieczoru. Dowcipne ukazanie dwóch, diametralnie różniących się od siebie światów – kobiet i mężczyzn. Współczesny język, zaskakujące zwroty akcji, lekkie pointy i mistrzowskie konwersacje, to recepta na zabawę, przed którą nie da się obronić. Komedię uzupełniają wielkie światowe hity disco, które łamały serca kobiet i królowały na pierwszych miejscach list przebojów.
Fabuła:
Czterej przyjaciele – Roland, Karol, Andy i Mario spotykają się raz w tygodniu w od dawna nie używanej kotłowni centrum handlowego. Perspektywa posiedzenia w męskim gronie to dla nich jedyna możliwość ucieczki od konieczności robienia zakupów ze swoimi żonami. Właśnie te zakupy to temat przewodni ich spotkań i początek kłopotów w domu.
Miejsce: sala ToTu
Data: 13.04.2014
Godzina: 17:00
CENA BILETÓW: 65 zł

Pozostałe wiadomości

Pijacki weekend na drogach

admin

Wypadek na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i Kędzierzyńskiej

admin

Wiosenna Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna [Zdjęcia]

admin
Trwa wczytywanie....

Domena bytomonline.pl oraz fanpage z 2700 fanów na sprzedaż! Oferty prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

X