25.4 C
Bytom
20 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Warsztaty beatboxowe w CSW Kronika
Fotoreportaze

Warsztaty beatboxowe w CSW Kronika

Aby spróbować w sił w human beatboxie nie trzeba być specjalistą, wystarczy odrobina dobrych chęci i dobry nauczyciel. Dziś tym dobrym nauczycielem był MiniX – mistrz Polski w human beatboxie z 2007 r, który wraz z Rahimem pojawił się w CSW Kronika, by właśnie przekazać odrobinę wiedzy na temat beatboxu.

MiniX uczył dzieci jak trzymać mikrofon tak, by jak najlepiej rozchodził się dźwięk. Pokazywał również triki dotyczące samych początków wydawania dźwięków, by te brzmiały jak najlepiej. Na to właśnie były przeznaczone mini warsztaty, podczas których dzieci same mogły spróbować zrobić beat. Jednym dzieciom szło lepiej innym troszeczkę gorzej, jednak po paru radach MiniX`a każdemu szło coraz lepiej. Każda odważna osoba która spróbowała swoich sił w nagrodę otrzymała od Rahima płytę z wydawnictwa MaxFloRec.

W Kronice,wydarzenie MaxFloXmas odbyło się już po raz drugi i tak samo cieszyło się powodzeniem wśród dzieci jak w zeszłym roku. Być może warsztaty beatboxowe wzniecą w kimś iskierkę pasji taką,by sztuki tej nauczyć się wyjątkowo sukcesywnie.

Pozostałe wiadomości

Mikołaj pojawił się w Bytomiu

admin

3 Bytomski Półmaraton [Zdjęcia] [Wyniki]

admin

5 Bytomski Rodzinny Rajd Rowerowy

admin
Trwa wczytywanie....