0.4 C
Bytom
30 listopada 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Wakacje powitane! Rockowo!
Bez kategorii

Wakacje powitane! Rockowo!

Wakacje oficjalnie powitane i to gorąco i rockowo!  W CK Karolinka w Radzionkowie odbył się wczoraj koncert bytomskich zespołów: Insomia, The Papierocks, Heartsgarage oraz gwiazda wieczoru Jumanji. Od powolnego rozgrzewania publiczności rozpoczął zespół Insomia. Jego początki sięgają roku 2008, kiedy to o powstaniu zadecydowali Mariusz Wrzask, Bartłomiej Pawłowski i Adam Budziński. Kapela najpierw grała covery Led Zeppelin, a także Pink Floyd. Jednak już w 2009 roku ruszyli z własnym repertuarem. Dziś liczy on 10 autorskich utworów.

Jako drugi na scenie pojawił się zespół The Papierocks , niezwykłe połączenie damskiego wokalu, dźwięku fletu i połączenia tego wszystkim gitarą basową dało niezwykły efekt rockowy. Było trochę lżej dzięki wokalowi Pauliny Mazur. Jednak w zespole tym drzemie wielki potencjał, który może już niedługo rozwinie się jeszcze dalej.

Po The Papierocks, na scenie pojawia się już wyczekiwany Heartsgarage – jak sami o sobie piszą, powstali w garażu pełnym serc, dziś mają już 6 letnie doświadczenie na scenie muzycznej.  Wydali własną płytę DVD, są jednym z bardziej rozpoznawalnych bytomskich zespołów.

Jednak najcieplej zrobiło się gdy na scenę wszedł zespół Jumanji , 4 lata na scenie również robi swoje.  Grają rocka, jednak dodatkowo niezłego brzmienia dodaje Ola Michalik, która w zespole gra na skrzypcach.

Sobotni koncert był bardzo ważny dla zespołu Jumanji , cały dochód z biletów przeznaczony zostanie na nagranie debiutanckiej płyty zespołu. Mamy nadzieje, że dzięki temu zespół będzie jeszcze bardziej rozpoznawalny.

Pozostałe wiadomości

The top street style trends of spring 2018 fashion month

admin

Pere Riba zwycięzcą ZRE Katowice Bytom Open 2010 [Zdjęcia]

admin

Ready, sweat: 10 top fitness trends for 2018

admin
Trwa wczytywanie....