24.7 C
Bytom
19 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Umilili dzień policjantom i strażakom
Śródmieście Wyróżnione

Umilili dzień policjantom i strażakom

Cukrowe lizaki, śmiech i zaskoczenie. Tak wyglądała wizyta Drużyny A  w komisariacie bytomskiej policji. Dobre emocje pojawiły się również  w remizie przy ulicy Strażackiej, gdzie doszło do małej potyczki na… wodne pistolety.

 

Drużyna A, grupa bytomskich pomocników, po raz kolejny zaskoczyła mieszkańców. Tym razem z okazji Święta Policji Atrakcyjny Antonio, Awangardowa Andżelika, Ambitny Amadeusz i Aktywna Alicja pojawili się w komsariacie przy ulicy Józefa Rostka w Bytomiu, by obdarować policjantów cukrowymi lizakami i życzyć im wszystkiego najlepszego. Wizyta wywołała entuzjazm stróżów prawa. Natychmiast docenili oni gest bytomskich pomocników
i odwdzięczyli się chwilą przyjemnej rozmowy.

Policjanci bardzo ucieszyli się na nasz widok. Prawdopodobnie nie spodziewali się takiej wizyty w dniu swojego święta, ale lizaki i życzenia pozytywnie ich zaskoczyły – mówi Aktywna Alicja.

 

Drużyna A gościła także w remizie przy ulicy Strażackiej. Na tę okazję przygotowała pistolety na wodę oraz bony na kręgle, które trafiły w ręce bytomskich strażaków. Przed budynkiem szybko wywiązała się wodna potyczka, a następnie Drużyna A przyjrzała się z bliska pracy jednostki. – Po bitwie na wodne pistolety zwiedziliśmy remizę, gdzie zobaczyliśmy, jak wyglądają przygotowania do akcji strażackiej, obejrzeliśmy wóz ogniowy i dowiedzieliśmy się, czego potrzebuje strażak, biorąc udział w gaszeniu prawdziwego pożaru – dodaje Aktywna Alicja.

 

Grupa barwnych pomocników przez cały lipiec sprawiała miłe uczynki mieszkańcom Bytomia. Z jej pomocy korzystali ludzie chcący przejść przez ruchliwe ulice, poczytać poranną prasę lub np. przygotować się do imprezowego wieczoru. Drużyna A pojawiała się codziennie w różnych częściach miasta, a jej obecności nieodłącznie towarzyszyły pozytywne emocje i miłe zaskoczenie.

 

źródło: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości

Starsza kobieta potrącona na przejściu

admin

Bytomskie Wydarzenie Roku 2009 – Głosowanie tylko do 15 stycznia!

admin

Trzy pożary jednej nocy

admin
Trwa wczytywanie....