4.3 C
Bytom
6 grudnia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Uciekając w świat słodkości. Z wizytą w Big Baba Cupcakes
Recenzje Śródmieście

Uciekając w świat słodkości. Z wizytą w Big Baba Cupcakes

Kierując się z Rynku w stronę placu Kościuszki, będąc na ul. Gliwickiej napotykamy wiele różnych instytucji i sklepów. Bank, restaurację, sklep rowerowy, sklep z grami komputerowymi… Aż tu nagle natrafiamy na reklamę, która wskazuje nam drogę do budynku o numerze 16. Wchodzimy, korytarzem podążamy w stronę drzwi z czerwonym napisem Big Baba Cupcakes

I oto naszym oczom ukazuje się pomieszczenie w samym środku wielopiętrowego budynku, które, mimo iż znajduje się na parterze, przykrywa szklany dach. Towarzystwo instytucji kosmetycznych i pomieszczeń biurowych na wyższych piętrach jest niezauważalne. To wszystko z akompaniamentem bardzo nastrojowej muzyki i obsługi, sprawia, że lokal jest bardzo jasny, przyjemnie spędza się w nim całe godziny, delektując się pyszną kawą i wybornymi wypiekami.

Głównym atutem babeczkarni są samodzielnie opracowywane przepisy. Doskonała Baba M&M, o czekoladowej podstawie i czekoladowej masie z dodatkiem oryginalnych pastylek, bardzo smaczna Baba Polska, o podstawie z delikatnego ciasta Red Velvet, zwykle ozdobiona cukrowym serduszkiem, Baba Śnieżna o smaku kokosowym, czy jedna z nowszych wyśmienita Baba Truskawkowa – te wszystkie, jak i wiele innych, wprost rozpływają się w ustach.

Dodatkowo lokal oferuje słone muffiny, takie jak np. Śląski Chłop z boczkiem, serem i cebulą, czy Grecki Chłop z oliwkami i serem feta. Na miejscu można również napić się kawy (między innymi wspaniałe cappuccino) , herbaty, gorącej czekolady… Ceny produktów utrzymują się na dobrym poziomie, co nie odstrasza klientów.

Klientom, którzy nigdy nie byli w tym miejscu, przed złożeniem zamówienia dokładnie przedstawiana jest oferta Big Baba Cupcakes. Dobrze dobrana obsługa ze szczerym uśmiechem na twarzy udziela wszelkich informacji dotyczących produktów, jak również w należyty sposób podaje zamówienie.

Sam pomysł otworzenia babeczkarni w centrum takiego miasta jak Bytom był bardzo ryzykowny. Jednak magia kolorowych babeczek sprowadza do Big Baba Cupcakes wielu gości, zarówno młodzież, jak i dziadków z wnukami. Jeśli polityka prowadzenia lokalu nie zmieni się, ceny nie pójdą w górę, a obsługa nie zgnuśnieje, czego z całego serce nie życzę, zwiastuję temu miejscu świetlaną przyszłość.

WH/WB

Pozostałe wiadomości

Szukasz pracy? Wybierz się na jarmark!

admin

[Aktualizacja] Motocyklistka potrąciła pieszą – kobieta zmarła

admin

[Zapowiedź] Wampiriada 2012

admin
Trwa wczytywanie....

Domena bytomonline.pl oraz fanpage z 2700 fanów na sprzedaż! Oferty prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

X