25.4 C
Bytom
20 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Troje na podwójnym gazie
Policyjne Rozbark Śródmieście Wyróżnione

Troje na podwójnym gazie

Bytomska drogówka zatrzymała trzy osoby prowadzące pojazdy w stanie nietrzeźwości, w tym kobietę oraz dwóch mężczyzn. Jednemu z zatrzymanych kierowców już wcześniej sąd zakazał kierowania pojazdami. Jemu grozi do 3 lat więzienia, natomiast pozostałe dwie osoby mogą trafić za kratki nawet na 2 lata.

Pierwszą z zatrzymanych wczoraj przez policjantów z drogówki za jazdę na podwójnym gazie osób, jest 44-letnia bytomianka prowadząca seata na ul. Strzelców Bytomskich. Przeprowadzone badanie jej stanu trzeźwości wykazało, że w chwili kontroli miała ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.
Kolejny amator jazdy „po kieliszku” został zatrzymany na ul. Piłsudskiego. Mieszkający w Bytomiu 35-latek prowadził forda escorta, mając około 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Nieco ponad promil alkoholu miał natomiast zatrzymany również przez drogówkę 54-letni bytomianin prowadzący na ul. Siemianowickiej forda fiestę. Ponadto stróże prawa ustalili, że zgodnie z wyrokiem Sądu Rejonowego w Bytomiu, mężczyznę obowiązuje zakaz kierowania pojazdami.

Łamiąc ten zakaz, 54-latek musi się liczyć z karą nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Dwóm pozostałym osobom zatrzymanym za jazdę w stanie nietrzeźwości grożą wysokie grzywny, ograniczenie wolności lub do 2 lat więzienia.

Pozostałe wiadomości

Tragedia na „Żabich Dołach” – utonął mężczyzna

admin

Jesteś pacjentem? Przyjdź do CH Agora i uzyskaj informacje o swoim leczeniu

admin

Mamy już dwa lata

admin
Trwa wczytywanie....