12.4 C
Bytom
23 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » To już rok…
Wyróżnione

To już rok…

Wzloty i upadki, sukcesy i porażki, setki zdjęć, prawie 150 artykułów – tak w skrócie minął rok działalności. Zaczęło się skromnie, od nieistniejącego już artykułu o bytomskich kamienicach, o perełkach tego miasta jak i o ruinach. Dość szybko wyszliśmy też poza teren Bytomia pisząc o wydarzeniach z Chorzowa, Katowic, Zabrza itd. pod adresem, http://toled.pl. Jednak w największym zajmowaliśmy się sprawami Bytomia. Po pewnym czasie stwierdziliśmy, że to w Bytomiu brakuje mediów, które byłyby blisko mieszkańca, pisałyby o wszystkim, co ważne w sposób łatwy i dostępny dla każdego.

Dziś możemy przypuszczać, że jesteśmy najszybciej działającym portalem informacyjnym w Bytomiu. Nasze relacje z różnych wydarzeń pojawiają się najczęściej w kilka godzin po danym wydarzeniu, czasami nawet w trakcie jego trwania. Medialnie wspieramy nowe projekty, pomysły. Patronujemy medialnie Bytomskiej Rowerowej Masie Krytycznej, jesteśmy zawsze otwarci na sugestie i sprawy mieszkańców. Obiecujemy, że z dnia na dzień będziemy stawać się lepsi, by każdy mieszkaniec Bytomia mógł dowiedzieć się o wszystkim co go interesuje.

Dziękujemy wszystkim czytelnikom, tym nowym jak i tym powracającym, którzy chcą wiedzieć, co w mieście aktualnie się dzieje. Dziękujemy również rzecznikom prasowym w szczególności Urzędu Miejskiego oraz Komendy Miejskiej Policji za bardzo dobre wykonywanie swojej pracy.

Pozostałe wiadomości

Licytuj pluszaka dla Misiaka!

admin

Policja radzi: idą święta – pomyśl o bezpieczeństwie

admin

Uwaga kierowcy i pasażerowie! Utrudnienia na Felińskiego w Bytomiu

admin
Trwa wczytywanie....