4.3 C
Bytom
6 grudnia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Teatromania 2012: „Wejście smoka. Trailer”. Zdjęcia
Fotoreportaze Recenzje Śródmieście

Teatromania 2012: „Wejście smoka. Trailer”. Zdjęcia

Becekowa scena sali ToTu gościła dzisiaj Jana i Błażeja Peszków podczas przedstawienia Wejście smoka. Trailer Teatru Łaźnia Nowa z Krakowa. Przedstawienie w reżyserii Bartosza Szydłowskiego, będące częścią 14. Międzynarodowego Festiwalu TEATROMANIA 2012, przyciągnęło tłumy widzów.

Teatr Łaźnia Nowa w Nowej Hucie realizuje projekty na stopie międzynarodowej oraz w porozumieniu z partnerami z całej Polski. Jest to najmłodszy teatr krakowski, jednak nie ma to nic wspólnego z poziomem doświadczenia aktorów.

Spektakl Wejście smoka. Trailer to połączenie prezentacji wschodnich sztuk walki i tzw. filmu sensacyjnego klasy B, czyli mieszanki humoru z pajacowatymi aktami „krwawej” przemocy. Tymon Tymański, w roli reżysera, stara się stworzyć zwiastun do filmu „Wejście smoka”. Obsada składa się z Jana Peszki (Bruce Lee), Błażeja Peszki (syn Bruce’a Brandona) oraz wielu uczestników scen walki, wśród których możemy znaleźć mistrzów Świata i Europy w Muaythai, mistrza Polski oraz medalistę Mistrzostw Europy WuShu i Jeet Kune Do. Do tego dochodzą postacie skrajnie wyróżniające się, to jest: Murzyn, Ślimak Ninja i inne.

Przedstawienie dostarcza wielu wrażeń, przede wszystkim ze względu na gwiazdorską obsadę i sposób ujęcia tematu. Wyszukany humor, fenomenalne zorganizowanie a przede wszystkim – coś nowego, świeżego i zaskakującego z momentem rozpoczęcia każdej kolejnej sceny. Czego chcieć więcej?

Fot. Wojciech Bryński

Pozostałe wiadomości

Kabaret Statyf i Grzdyl w Beceku [Zdjęcia]

admin

Oficjalne otwarcie wystawy „Bitwa pod Grunwaldem” [Zdjęcia]

admin

Sex Guru wystąpił w Beceku

admin
Trwa wczytywanie....

Domena bytomonline.pl oraz fanpage z 2700 fanów na sprzedaż! Oferty prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

X