-4.4 C
Bytom
8 grudnia 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » „Śmierć derwisza”,Acco Theatre Center. Zdjęcia ze spektaklu
Śródmieście Wyróżnione

„Śmierć derwisza”,Acco Theatre Center. Zdjęcia ze spektaklu

Spektakl jednego z najważniejszych izraelskich teatrów niezależnych, w którym spotykają się taniec Sufi i świat elektronicznych zabawek wojennych. Opowieść z części świata, gdzie konflikt i poczucie zagrożenia stały się codziennością i gdzie w obliczu przelewanej nieustannie krwi nikt zdaje się nie mieć już racji.

Artyści Acco kreślą obraz, w którym uświęcony taniec spotyka się ze światem wojny. Przedstawienie stanowi rodzaj prowokującego dialogu pomiędzy tancerką Sufi a wojennymi zabawkami. Niestety nieustannie aktualna, poruszająca i ekspresyjna opowieść z obszaru, w którym konflikt, wojna i poczucie zagrożenia stały się codziennością.

tekst: becek

foto: wb

fot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.pl

Pozostałe wiadomości

Bytomska Gra Miejska. Powiało grozą i tajemnicą

admin

Agora Bytom w walce o tytuł Najpiękniejszej

admin

VI Bytomska Rowerowa Masa Krytyczna już za nami

admin
Trwa wczytywanie....