18.5 C
Bytom
16 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » „Śmierć derwisza”,Acco Theatre Center. Zdjęcia ze spektaklu
Śródmieście Wyróżnione

„Śmierć derwisza”,Acco Theatre Center. Zdjęcia ze spektaklu

Spektakl jednego z najważniejszych izraelskich teatrów niezależnych, w którym spotykają się taniec Sufi i świat elektronicznych zabawek wojennych. Opowieść z części świata, gdzie konflikt i poczucie zagrożenia stały się codziennością i gdzie w obliczu przelewanej nieustannie krwi nikt zdaje się nie mieć już racji.

Artyści Acco kreślą obraz, w którym uświęcony taniec spotyka się ze światem wojny. Przedstawienie stanowi rodzaj prowokującego dialogu pomiędzy tancerką Sufi a wojennymi zabawkami. Niestety nieustannie aktualna, poruszająca i ekspresyjna opowieść z obszaru, w którym konflikt, wojna i poczucie zagrożenia stały się codziennością.

tekst: becek

foto: wb

fot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.plfot. wb/bytomonline.pl

Pozostałe wiadomości

Trwa rekultywacja stawu w Parku Miejskim. Zdjęcia

admin

Short Waves 2011 Bytom [Zdjęcia + Wideo]

admin

[Zapowiedź] Tylko NIE Bytom! ELEVEN TIGERS i KOLEKTYW RADIOFONIA.FM

admin
Trwa wczytywanie....