0.1 C
Bytom
27 listopada 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Szkoły jazdy w Bytomiu – Śląscy przedsiębiorcy jak zawsze przezorni
Publicystyka

Szkoły jazdy w Bytomiu – Śląscy przedsiębiorcy jak zawsze przezorni

Szkoły jazdy w Bytomiu od niedawna wdrażają opcje wynajmu samochodów zastępczych opłacanych z OC sprawcy. Dzięki temu rozwiązaniu szkoła jazdy ogranicza koszty zwiększa, skuteczność a także jest dostępna 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu dla kursantów i osób chcących rozpocząć kurs nauki jazdy. Lecz co najważniejsze wynajem samochodu z OC sprawcy jest totalnie bezpłatne!

Pojazd zastępczy dla OSK najczęściej kojarzy się ze starym samochodem niedostosowanym do wymogów szkoły jazdy czyli nie posiadającym np. pedałów dla instruktora z bardzo dużym przebiegiem. Rzeczywistość jest z goła inna ponieważ najnowocześniejsze samochody specjalistyczne są dostosowane parametrami do wymogów prawnych oraz samych szkół nauki jazdy. Posiadają ponadto wszystkie niezbędne i dodatkowe elementy wyposażenia, które powoduje iż nauka jaki bezpieczeństwo podczas kursu w stanie się priorytetem.

Jak podkreśla Krystian Marudow z firmy ZastępczaElka.pl:

Auto zastępcze dla szkół jazdy to prawdziwa rewolucja na polskim rynku pozwolenie tylko z optymalizować koszty ale także sprawić aby nasza firma zarabiała cały czas. Wynajem samochodów zastępczych dla SOK jest oczywiście usługą totalnie bezpłatną, za którą płaci ubezpieczyciel ściągając należność z OC sprawcy wypadku. Dzięki temu rozwiązaniu szkoła jazdy współpracujące z naszą firmą nie ponosisz żadnych kosztów w dostarczenia użytkowania oraz odbioru samochodu zastępczego dla szkoły jazdy.”

Bytom jako jedno z pierwszych miast na Śląsku wprowadziło także opcję wynajmu samochodów zastępczych dla szkół nauki jazdy z jednoczesną obsługę prawną takich zgłoszeń. Dzięki temu łatwiejsza współpraca jest zarówno po stronie szkoły jazdy jak i firmy wynajmującej samochód specjalistyczny.

W interesie obu firm jest to aby należność ściągnięta od ubezpieczyciela wpłynęła w terminie niwelując koszty i problemy związane z obsługą prawną jaki księgową takowego wynajmu.

Efektem korzystania z usług firmy typu ZastepcaElka.pl oferujących wynajem samochodów zastępczych dla szkół nauki jazdy jest oczywiście:

– ciągłość działania Ośrodka Szkolenia Kierowców

– zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności oraz przestoju w parku maszyn

– brak konieczności stresu związanego z szybkim naprawianie uszkodzonego samochodu podczas wypadku

– pomoc prawna przy załatwianiu formalności związanych z opłacaniem należności przez ubezpieczyciela ściągając kwotę z OC sprawcy wypadku

– dostarczenie pod same drzwi szkoły nauki jazdy w pełni zatankowanego specjalistycznego samochodu zastępczego wyposażonego zbiornik LPG dzięki któremu optymalizowane są koszty jazdy po mieście.
Aby dowiedzieć się więcej na temat wynajmu samochodów zastępczych odwiedź stronę www naszego Eksperta – www.zastepczaelka.pl

Pozostałe wiadomości

W biurze liczy się nie tylko design.

admin

Jak świadomie i bezpiecznie inwestować oszczędności?

admin

Budowa domu bez pozwolenia

admin
Trwa wczytywanie....