25.4 C
Bytom
20 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Święty Mikołaj… w tramwaju
Fotoreportaze Wyróżnione

Święty Mikołaj… w tramwaju

mikolaj 009Nietypowa niespodzianka czekała pasażerów tramwaju linii 38 jeżdżącego po ulicy Piekarskiej. Motorniczym bowiem był… Święty Mikołaj który rozdawał drobne upominki i cukierki. Mikołaj – motorniczy, to jedyna taka osoba na całym Śląsku, możliwe, że nawet w całej Polsce, w jego rolę wciela się Paweł Lison. Człowiek ten jest najstarszym motorniczym w naszym regionie, przez młodzież nazywany po prostu Dziadkiem. Ten starszy pan ciągle uśmiechnięty, dla młodych ludzi zawsze znajdzie czas by porozmawiać o szkole i nie tylko. Najbardziej niesamowity jest fakt, że święty Mikołaj już od 14 lat pojawia się w tramwaju nr 38, a dzieci z utęsknieniem czekają na przystanku, by spotkać białobrodego przyjaciela.

Święty Mikołaj w 38-ce jest obowiązkową pozycją dla wszystkich dzieci które chcą poczuć magię świąt już na początku grudnia. A najpiękniejsze jest to że Pan Paweł robi wszystko z dobrego serca , by dzieci mogły być szczęśliwe. Jak się okazało nawet redaktor BytomOnline.pl potrafił być na tyle grzeczny , że otrzymał od świętego Mikołaja cukierka 🙂

Mikołajowi życzymy dużo zdrowia i zapału do dalszego uszczęśliwiania dzieci, bo dzięki temu jest to najbardziej magiczny Mikołaj i tramwaj w całym regionie.

Pozostałe wiadomości

Trzynasty pieszy ucierpiał w wypadku

admin

Złote gody Cateny

admin

Wypadek motocyklisty

admin
Trwa wczytywanie....