4.3 C
Bytom
6 grudnia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Święto Bytomia 2009
Zapowiedzi

Święto Bytomia 2009

Trwają przygotowania do Święta Bytomia. W tym roku przebiegnie ono pod hasłem uśmiechu i dobrej rockowej muzyki.

Święto Bytomia rozpocznie się w piątek, 5 czerwca. Pomiędzy 11.00 a 18.00 płyta Rynku zapełni się stoiskami, na których swoją działalność prezentować będą działające w naszym mieście organizacje pozarządowe. Do udziału w V Dniach Organizacji Pozarządowych zgłosiło się 37 organizacji (ich wykaz znajduje się w załączniku poniżej). Prezentacja bytomskich organizacji pozarządowych odbędzie się także w sobotę, 6 czerwca od 10.00 do 15.00.

Sobotni program Święta Bytomia z pewnością ucieszy wszystkich, którzy lubią się śmiać i na otaczającą rzeczywistość patrzą z przymrużeniem oka. Tego dnia scenę bytomskiego Rynku opanują czołowe polskie kabarety. Wystąpią: Kabaret Skeczów Męczących, Jacek Ziobro, Neo-Nówka, oraz OT.TO.

Niedziela będzie należała do miłośników rockowego grania. Rockowy repertuar sprawdził się podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, kiedy to sala Beceku pękała w szwach. Organizatorzy liczą, że i tym razem publiczność nie zawiedzie, tym bardziej, że gwiazdą wieczoru będzie grupa Kult. Wcześniej zagrają: Plagiat 199, Heartsgarage i Olaf Deriglasoff.

Pozostałe wiadomości

Akcja „Znicz 2021” – utrudnienia drogowe w Bytomiu.

Redakcja

[Zapowiedź] Bytomska Gra Miejska 2

admin

Zagraj na deskach teatru JaCy My!

admin
Trwa wczytywanie....

Domena bytomonline.pl oraz fanpage z 2700 fanów na sprzedaż! Oferty prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

X