0.1 C
Bytom
27 listopada 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Strategia na finał
Śródmieście Wyróżnione

Strategia na finał

Niektórzy wolą kilka na raz. Inni wierzą, że szczęście przyniesie ten jedyny. Wszyscy liczą na własne mieszkanie. Uczestnicy loterii Agora Szuka Lokatora mają różne sposoby na wygraną. Zdobywcę nowoczesnego apartamentu poznamy w niedzielę o godzinie 17:00 w Agorze Bytom.

O nagrodę można walczyć jeszcze do godziny 16:30. Stawką jest warte niemal 160 tysięcy złotych mieszkanie w Tarnowskich Górach. By wygrać, wystarczy zrobić zakupy za 50 zł, a paragon wraz z kuponem wrzucić do specjalnej urny. Czy to wszystko? Okazuje się, że uczestnicy na swój sposób pomagają szczęściu. – Najwięcej klientów zbiera paragony z kilku zakupów i przychodzą z kilkunastoma lub nawet kilkudziesięcioma zgłoszeniami – mówi Aleksandra Kinecka z Punktu Informacyjnego w Agorze Bytom, gdzie pomaga klientom wypełniać kupony. – Są też tacy, którzy stawiają na jeden los, jednak większa liczba kuponów sprzyja szansom zdobycia głównej nagrody.

Strategię kilku losów przyjęła pani Danuta Garczarczyk, która wygrała mieszkanie w pierwszej loterii. Przykład zwyciężczyni sprzed dwóch lat rozpala nadzieje tegorocznych uczestników, a ostatnim godzinom loterii towarzyszą ogromne emocje. – Prawdopodobieństwo wygranej jest takie samo dla każdego. Warto grać – zachęca Aleksandra Kinecka.

Tegoroczna zabawa może pobić rekord popularności pierwszej edycji loterii. Czy tak będzie? Okaże się po niedzielnym losowaniu (17 maja) o godzinie 17:00. Obecność na finale jest obowiązkowa. – Nieobecni nie będą brani pod uwagę. Dlatego zachęcamy do wpisywania numeru telefonu na kuponach. O finale będziemy przypominali wiadomościami SMS – mówi Hanna Petters, marketing manager Agory Bytom. Kolejnym warunkiem uczestnictwa
w zabawie jest ukończenie
osiemnastu lat.

W loterii bierze udział zdecydowana większość sklepów Agory Bytom. Wyjątkiem są apteki, kantory i totalizatory sportowe. Z zabawy wyklucza zakup papierosów, alkoholu i refundowanych leków.

Szczęśliwy zwycięzca wprowadzi się do Apartamentów Lasowice w Tarnowskich Górach. Będzie miał do dyspozycji salon z kuchnią, sypialnię, wykończoną łazienkę oraz przedpokój. Całość jest już gotowa i czeka na wstawienie mebli.

Agora Szuka Lokatora 2

Losowanie – 17:00

Ostatnie zgłoszenia – 16:30

Niedziela, 17 maja 2015 r.

mat. prasowe Agora Bytoma

Pozostałe wiadomości

Krótko z Bytomia: ćwiczenia obronne w Urzędzie Miasta. Możliwe utrudnienia

admin

Szykują się utrudnienia komunikacyjne

admin

Bytomska Gra Miejska [Zdjęcia]

admin
Trwa wczytywanie....