0.1 C
Bytom
28 listopada 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Starocie, antyki – w jakich antykwariatach ich szukać?
Publicystyka

Starocie, antyki – w jakich antykwariatach ich szukać?

Wszyscy ludzie, którzy uwielbiają starocie, nie przejdą obojętnie obok żadnego antykwariatu. Magia starych przedmiotów jest niezaprzeczalna – przenosi nas w czasie, pokazuje z jaką precyzją i solidnością wytwarzano kiedyś rzeczy. W czasach kiedy nowej zastawy nie dało się kupić w 3 minuty przez Internet, produkty były tworzone tak, że wielu udało się przetrwać do dziś.

 

Antyczek

Sklep Antyczek znajduje się pod Wrocławiem. Jednak mimo swojej oferty postanowił wejść w XXI wiek, i swój towar wystawia również w Internecie. Sklep ten jest wyjątkowy. Istnieje na rynku od kilkunastu lat i jest interesem rodzinnym, w którym każdy jej członek został zaszczepiony miłością do staroci. Antyczek posiada bardzo bogata ofertę, możemy znaleźć tu w zasadzie wszystko: porcelanę, zegary, stare szyldy reklamowe, ale także meble, militaria, czy nawet pamiątki z rożnych piast. Jednak to nie to najbardziej wyróżnia Antyczka pośród wielu antykwariatów na rynku. Największą zaletą jaką cenią sobie klienci sklepu jest zaufanie, jakim mogą go obdarzyć. Pracownicy to specjaliści biorący udział w wielu projektach instytucji kultury, posiadający fachową wiedzę i sprzęt do czyszczenia, przeglądów czy napraw antyków. Firma nie ma nic do ukrycia, nie sprzedaje falsyfikatów. Do każdego zakupu na życzenie klienta dostarcza pis przedmiotu i jego pochodzenia wraz z datowaniem na specjalnym certyfikacie z pieczątką firmy.

Zakupy

Sklep on-line zawiera zdjęcia i opisy poszczególnych produktów posortowane w rożne kategorie. Obsługa jest zawsze dostępna i chętna do odpowiedzi na dręczące nas pytania. Doświadczenie nauczyło firmę, że przesyłanie starych, delikatnych przedmiotów na odległość może mieć różny finał, w związku z czym każdy zakup pakuje tak, aby niewiele rzeczy mogło go zniszczyć. Kupując w Antyczku nie musimy się również martwić, że otrzymamy przedmiot niedziałający, lub potrzebujący odświeżenia, wszystkie antyki obrazy są w świetnym stanie. Firma podchodzi do swojego towaru profesjonalnie – antyki czyszczone są specjalna metodą z ultradźwiękami, aby nie musiały wchłaniać substancji czyszczących. Towar przechodzi również okresowe przeglądy. W wypadku zakupu zegara możemy prosić nawet o wydruk z chronografu, aby mieć gwarancję, że zegar nie tylko rusza wskazówkami, ale także dokładnie odmierza czas. Zakupy w sklepie on-line można robić całą dobę, a na wizytę w sklepie stacjonarnym należy się umówić.

 serving-spoon-938765_1280

Pozostałe wiadomości

Ile za dom w Bytomiu?

admin

Wybieramy sprzęt AGD: jak zapłacić mniej?

admin

Dzieci znikają na naszych oczach!

admin
Trwa wczytywanie....