4.3 C
Bytom
6 grudnia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Środki ochrony roślin i nie tylko.
Publicystyka

Środki ochrony roślin i nie tylko.

field-flowers-yellow-agriculture-largeDo produkcji rolnej, szczególnie do uprawy roślin potrzeba nie tylko ciężkiej pracy rolnika, ale również różnych środków, które nie tylko pomogą roślinom we wzroście, będą stymulowały do szybszego wzrostu, ale również będą je chroniły. Nie wszyscy rolnicy chcą stosować chemiczne środki ochrony roślin, uważając że wystarczy, jak pozostawią uprawy samemu sobie, jednak jak pokazują badania, ilość szkodników oraz chorób jakie dotykają uprawy polskich rolników niejako wymuszają stosowanie takich środków.

Jednak stosowanie nawozów i środków ochrony roślin powinno być robione z rozmysłem, dlatego nieocenione wydają się usługi doradztwa jakie proponują producenci nawozy Mrocza.

Przedsiębiorstwo JaWal & M, bo to właśnie oni są producentami nawozów Mrocza swoją działalność rozpoczęła już w roku 1990, a więc już od ćwierć wieku świadczą swoje usługi dla polskich rolników. Swoją działalność prowadzą na terenie dwóch województw –wielkopolskiego oraz kujawsko –pomorskiego. Jednak głównie można spotkać ich przedstawicieli w okolicach miejscowości Mrocza, Łobżenica, Koronowo oraz Piła, Złotów, Człuchów i Świecie. Przedsiębiorstwo JaWal & M, nie tylko oferuje chemiczne środki ochrony roślin, nawozy tradycyjne, ale również w ofercie znajduje się doskonały materiał siewny oraz nawozy do listne.

Pierwszą i największa częścią działalności przedsiębiorstwa JaWal & M są oczywiście środki ochrony roślin. Przedsiębiorstwo proponuje najwyższej jakości środki, jednocześnie proponuje swoim klientom kompleksowe doradztwo by działanie środków było jak najbardziej optymalne, a jednocześni by zapewnić bezpieczeństwo zarówno rolnikom i ich rodzinom, a także zwierzętom gospodarczym. Praktyka jaką zdobyli pracownicy przedsiębiorstwa powaliły na poznanie potrzeb klientów firmy, co przekłada się na lepsze dostosowanie pestycydów.

Kolejną gałęzią działalności firmy JaWal & M, jest doskonałej jakości materiał siewny. Obecnie w ofercie znajdują się nasiona popularnych zbóż jak pszenica, żyto, kukurydza, a także roślin motylkowych, rzepaku, roślin pastewnych oraz poplonowych. Cały oferowany przez przedsiębiorstwo JaWal & M materiał siewny jest w taki sposób dobrany, by był dostosowany do polskich warunków klimatycznych. Ważne jest to w szczególności, że aura w ostatnich latach nie rozpieszczała rolników. Dlatego w szczególności dobierane są nasiona, które są odporne na mróz, oraz zmniejszone ilości opadów. Doboru materiału siewnego dokonuje się nie tylko na podstawie badań przeprowadzanych przez najlepsze ośrodki badań, ale również na podstawie opinii rolników i przeprowadzane własne doświadczenia.

Pozostałe wiadomości

Beton, który „trzyma poziom”

admin

Z jakich urlopów możesz skorzystać, podpisując umowę o pracę w Bytomiu?

admin

Instalacje gazowe – czy to się jeszcze opłaca?

admin
Trwa wczytywanie....

Domena bytomonline.pl oraz fanpage z 2700 fanów na sprzedaż! Oferty prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

X