0.7 C
Bytom
6 grudnia 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Sprawy z weselem związane
Publicystyka

Sprawy z weselem związane

img_0104

Mówiąc potocznie wesele wyprawiamy raz w życiu choć w obecnych czasach nie koniecznie musi tak być. Niemniej każda para zamierzająca wziąć ślub jest pewna, iż przyszły małżonek, to właśnie ta osoba, która zostanie z nami na całe życie. Nie dziwi zatem fakt, iż planowanie ślubu i zabawy weselnej odbywa się w wielu poszczególnych etapach z dużym naciskiem na rozsądne decyzje.

 

Otóż bardzo ważną kwestią okazuje się być oprawa muzyczna. To właśnie muzyka sprawia, że goście długo pamiętają dane wesele, ponieważ na weselu nic nie jest ważniejsze od dobrej zabawy. Dawniej bawiły nas zespoły muzyczne składające się z kilku osób. Panowie grali na różnych instrumentach charakteryzując się różnym poziomem zaawansowania jeśli chodzi o muzyczne umiejętności. Dziś tego rodzaju kapele wyparł nie jeden dj na wesele, który proponuje szerszy repertuar zarówno muzyczny jak i w kwestii organizacji wielu oryginalnych i humorystycznych sytuacji.

Dj, to osoba posiadająca specjalne umiejętności zabawiania ludzi. Oprócz dogadzania im muzycznie bez względu na płeć i wiek potrafi idealnie poprowadzić szereg konkursów, bądź też innych zabaw integrujących zebranych gości. Jeśli mowa o weselu dj, to również niezastąpiony wodzirej na wesele, spełniający się w roli prowadzącego pod kątem wszystkich możliwych i tradycyjnych kwestii np. powitania pary młodej, pierwszego tańca, oczepin, zabaw i konkursów z oczepinami związanymi, prowadzącego humorystyczny aczkolwiek wyważony dialog z gośćmi itp. W jednej osobie jest generalnie wszystko, co chcielibyśmy w oprawie zabawy weselnej mieć. Oczywiście ma to swoje zalety również od strony finansowej.

Zespoły weselne, które już powoli się wykruszają zazwyczaj składają się z kilku osób. Aby zespół mógł prosperować każdy jego członek musi po zagranym weselu zarobić w miarę godziwe pieniądze. Ogólnie rzecz biorąc koszt z tytułu opłaty zespołu jest znacznie droższy, niż za dj i wodzireja w jednej osobie, lub też w niektórych przypadkach dwóch osobach. Koniecznie trzeba nadmienić, że sprawy związane z weselem muszą być przemyślane. Jeśli chcemy modnie, wesoło, oryginalnie i na topie bez wątpienia dj jest właściwą osobą do zabawiania Was jako pary młodej i Waszych gości.

 

Pozostałe wiadomości

Plebiscyt na Bytomskie Wydarzenie Roku 2013 . Czekamy na wasze zgłoszenia

admin

Drewno klejone – idealne rozwiązanie w branży budowlanej

admin

Tablet jako przenośna platforma do gier

admin
Trwa wczytywanie....