18.5 C
Bytom
16 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Spotkanie prezydenta z mieszkańcami
Fotoreportaze

Spotkanie prezydenta z mieszkańcami

Problemy dróg, bezpieczeństwa, a także parkingów i zieleni poruszane były na wczorajszym spotkaniu prezydenta z mieszkańcami. Tym razem Piotr Koj spotkał się głównie z mieszkańcami osiedla Gen. Ziętka w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 11 przy ul. Szymały. W spotkaniu oprócz Piotra Koja brali udział jego zastępcy, przedstawiciele Straży Miejskiej, Policji, Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów.

I chociaż na samo spotkanie przybyła garstka osób wszyscy byli zgodni, co do działań, które należy wykonać, komentowali sprawy od sposobu działania sygnalizacji świetlnej po stan dróg, możliwości parkowania jak i stanu bezpieczeństwa przy szkole.

Cykliczne spotkania z mieszkańcami są okazją do tego, by władze miasta mogły poznać problemy mieszkańców, które czasami są zapominane przez właściwe organy. Spotkania te pozwalają poruszyć na nowo te problemy, przybliżyć je do rozwiązania lub je całkowicie rozwiązać.

Oczywiście mieszkańcy Bytomia mogą oprócz uczestniczenia właśnie w takiego typu spotkaniach, mogą w każdą środę w godzinach od 14 do 16 indywidualnie w ramach interwencji porozmawiać z prezydentem. Taka interwencja możliwa jest po uprzednim spotkaniu z naczelnikiem wydziału, którego sprawa dotyczy oraz zastępcy prezydenta, któremu ten wydział podlega.

Pozostałe wiadomości

Becekowy dzień (nie tylko) dla dziecka [Zdjęcia]

admin

Teatromania 2011: Teatr Interaktywny – „Judyta” [Zdjęcia]

admin

Centrum Handlowe Agora Bytom otwarte! [Zdjęcia]

admin
Trwa wczytywanie....