4.3 C
Bytom
6 grudnia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Sposób na dodatkowe pieniądze
Publicystyka

Sposób na dodatkowe pieniądze

Tightened 100 dollar roll.Każdy chciałby powiększyć swój dochód – nie ma osoby, która byłaby w pełni zadowolona ze swoich zarobków. Na szczęście jest jeden prosty, znany i sprawdzony sposób, aby to zrobić.

Chodzi o zarabianie w internecie. Jak to jest możliwe, że da się zarabiać bez wychodzenia z domu i bez posiadania zaawansowanej wiedzy z zakresu informatyki? Otóż, jak wiadomo liczne firmy oferują w Internecie swoje produkty i szukają klientów, którzy podejmą określone działania mające zwykle na celu ich zakup. Działaniami tymi mogą być więc zakupy produktów, ale także wejścia na strony albo zarejestrowanie się na nich.

Osoba, która zdecyduje się na zarabiane za pośrednictwem internetu umieszcza na swojej stronie odnośnik za pomocą którego wszyscy odwiedzający ją użytkownicy będą mogli podejmować wspomniane działania. Można to zrobić bez większych formalności. Wystarczy posiadać konto na portalach społecznościowych takich jakimi są np. Facebook czy Twitter. Oczywiście istnieje także możliwość stworzenia własnej strony, która będzie wyposażona w specjalistyczne narzędzia umożliwiające zarabianie pieniędzy.

Dalej pozostaje już tylko czysty zarobek. Można wyróżnić dwie podstawowe formy naliczania wynagrodzenia. Są to tak zwane CPL oraz CPS. Te tajemnicze dla osób nie poruszających się biegle po tematyce marketingu internetowego skróty to Cost Per Lead oraz Cost Per Sale. Oznacza to, że wynagrodzenie nalicza się za poprawnie zweryfikowane formularze albo prowizję od sprzedaży. W ten sposób można zarobić nawet 1000 złotych za zrealizowanie 1 transakcji. Doskonałym przykładem takiej formy zarabiania pieniędzy jest program partnerski Comperialead.

 

artykuł sponsorowany

Pozostałe wiadomości

Dzieci znikają na naszych oczach!

admin

Rozliczenie PIT – odpowiadamy na najczęstsze pytania

admin

DSK 2014 – dla kogo certyfikat?

admin
Trwa wczytywanie....

Domena bytomonline.pl oraz fanpage z 2700 fanów na sprzedaż! Oferty prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

X