-2.2 C
Bytom
8 grudnia 2021
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Spłonął dom na Suchej Górze
Policyjne Stroszek

Spłonął dom na Suchej Górze

Policjanci z Bytomia wyjaśniają okoliczności pożaru niezamieszkałego domu jednorodzinnego, który spłonął dzisiaj w nocy. Z pierwszych ustaleń wynika, że mogło dojść do celowego podpalenia. 

Około godziny 1:20, patrolujący Suchą Górę policjanci z Komisariatu V, zauważyli unoszącą się nad dzielnicą domków jednorodzinnych łunę ognia. Kierując się w tamtą stronę zauważyli płomienie wydobywające się okien jednego z budynków przy ul. Wyszyńskiego. Po chwili na miejscu było już kilka wozów strażackich i rozpoczęła się akcja gaśnicza, którą ostatecznie zakończono po godzinie 4 nad ranem. Okazało się, że dom od jakiegoś czasu stał pusty i nikt w nim nie mieszkał. Żadna osoba nie ucierpiała w wyniku pożaru, natomiast spaleniu uległy pomieszczenia oraz wyposażenie znajdujące się na parterze oraz na pietrze budynku.
Z pierwszych ustaleń policjantów i strażaków wynika, że najprawdopodobniej doszło do celowego podpalenia. Dokładne przyczyny oraz okoliczności pożaru wyjaśniają policjanci z komisariatu w Bytomiu – Stroszku

Pozostałe wiadomości

Dzień Wszystkich Świętych w Bytomiu – będą utrudnienia.

admin

Śmierć podczas libacji

admin

Policjanci podsumowali święta. Było spokojnie

admin
Trwa wczytywanie....