12.4 C
Bytom
23 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Spektakl „777” teatru Usta Usta Republika [Zdjęcia]
Fotoreportaze Śródmieście Wyróżnione

Spektakl „777” teatru Usta Usta Republika [Zdjęcia]

Wyobraź sobie spektakl, w którym widz jest graczem – hazardzistą. Wchodzisz do kasyna, gdzie nic nie jest takie jakie powinno być. Taki jest właśnie spektakl „777”.

Organizacja „777” istniała od zawsze- jej koteria czuwa nadal nad losami świata, a wyniki losowań i gier wpływają na przebieg wszystkich wydarzeń, od najdrobniejszych po najbardziej istotne.
Ta szalona loteria unika jakiejkolwiek reklamy. Agenci organizacji są tajni, a wydawane rozkazy nie różnią się od rozkazów wydawanych przez różnego rodzaju oszustów. Udział w grze jest dobrowolny, ale stawka wysoka. Uczestnicy gry doświadczyć mogą wszelkich odmian strachu i nadziei. Przemieszczając się między stolikami hazardowymi, muszą zrewidować swoje myślenie o przesądach, magii liczb, potrzebie wiary, pragnieniu bezpieczeństwa., Dokonywany w ostatniej  scenie bilans nie jest jednoznaczny. Towarzystwo rzecz jasna z właściwą sobie dyskrecją nie daje bezpośredniej odpowiedzi.
Kasyno zorganizowane jest w jednym dużym pomieszczeniu: podziemny parking, bunkier, hala. Każdy z widzów otrzymuje kupon, który staje się jego przepustką do udziału w  loterii. Mistrz ceremonii wita zebranych i wyjaśnia zasady. Po przystąpieniu do gry nie można się już wycofać. Rozbłyskają światła rozmieszczone nad krupierskimi stołami. Rozpoczyna się gra. Przy każdym stanowisku jednocześnie zagrać mogą cztery osoby. Stanowisk, w zależności od możliwości przestrzennych i organizacyjnych jest od 7 do 14.

Pozostałe wiadomości

Obchody Dnia Niepodległości w Bytomiu

admin

Gala Jaskółki 2009-2010

admin

Napad na bank – policja poszukuje bandyty

admin
Trwa wczytywanie....