6.6 C
Bytom
18 maja 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Śmierć w pożarze
Policyjne Wyróżnione

Śmierć w pożarze

Najprawdopodobniej w wyniku zatrucia dymem śmierć poniósł 31-letni mieszkaniec Bytomia. To niestety drugi tak tragiczny przypadek w ciągu ostatnich dni.

Wczoraj około godziny 19:40 lokatorzy kamienicy przy ul. Jagiellońskiej 19 wezwali straż pożarną, zaniepokojeni tym, że z mieszkania na II piętrze wydobywa się dym. Po wyważeniu drzwi mieszkania, w jednym z pomieszczeń znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Mimo natychmiast podjętej akcji reanimacyjnej ratownicy nie zdołali uratować mu życia. Zmarłym jest 31-letni mieszkaniec Bytomia, który lokum przy ul. Jagiellońskiej zajmował od około tygodnia.
Najprawdopodobniej przyczyną powstania pożaru było niewłaściwe używanie urządzenia grzewczego, od którego zajęło się wyposażenie kuchni. Tylko dzięki szybko i sprawnie przeprowadzonej akcji, żaden z pozostałych mieszkańców kamienicy nie ucierpiał. Nie było też potrzeby ewakuowania lokatorów.
Przyczynę śmierci mężczyzny wyjaśni zarządzona w sprawie sekcja zwłok. Wyjaśnieniem wszystkich okoliczności zdarzenia zajmują się policjanci z Komisariatu III.

Pozostałe wiadomości

Sprawca napadu na bank zatrzymany

admin

[Zapowiedź] Tylko NIE Bytom! ELEVEN TIGERS i KOLEKTYW RADIOFONIA.FM

admin

Pijany wpadł pod samochód – aktualizacja

admin
Trwa wczytywanie....