4.3 C
Bytom
6 grudnia 2022
BytomOnline.pl – Bytomski portal informacyjny
Strona główna » Śmierć w pożarze
Policyjne Wyróżnione

Śmierć w pożarze

Najprawdopodobniej w wyniku zatrucia dymem śmierć poniósł 31-letni mieszkaniec Bytomia. To niestety drugi tak tragiczny przypadek w ciągu ostatnich dni.

Wczoraj około godziny 19:40 lokatorzy kamienicy przy ul. Jagiellońskiej 19 wezwali straż pożarną, zaniepokojeni tym, że z mieszkania na II piętrze wydobywa się dym. Po wyważeniu drzwi mieszkania, w jednym z pomieszczeń znaleziono nieprzytomnego mężczyznę. Mimo natychmiast podjętej akcji reanimacyjnej ratownicy nie zdołali uratować mu życia. Zmarłym jest 31-letni mieszkaniec Bytomia, który lokum przy ul. Jagiellońskiej zajmował od około tygodnia.
Najprawdopodobniej przyczyną powstania pożaru było niewłaściwe używanie urządzenia grzewczego, od którego zajęło się wyposażenie kuchni. Tylko dzięki szybko i sprawnie przeprowadzonej akcji, żaden z pozostałych mieszkańców kamienicy nie ucierpiał. Nie było też potrzeby ewakuowania lokatorów.
Przyczynę śmierci mężczyzny wyjaśni zarządzona w sprawie sekcja zwłok. Wyjaśnieniem wszystkich okoliczności zdarzenia zajmują się policjanci z Komisariatu III.

Pozostałe wiadomości

Śmiertelnie potrącona na przejściu

admin

Policjanci zatrzymali sprawcę napadu

admin

Zapowiedź: Silesian Skate Show part 2: Inline 2012

admin
Trwa wczytywanie....

Domena bytomonline.pl oraz fanpage z 2700 fanów na sprzedaż! Oferty prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]

X